Představa, kdy chodíme do práce s venušinými kuličkami, a co pár kroků prožijeme orgasmus, je spíše úsměvná. K tomu kuličky nejsou a ani bychom asi o podobnou sexuální pomůcku nestály. Umí však být neuvěřitelně nápomocné při zachování našeho zdraví, ale i při zlepšování partnerského sexuálního života.

Venušiny kuličky dovedou posílit naše svaly pánevního dna

Zejména po porodu, též kvůli sedavému zaměstnání, nebo věkem za účasti změn v našich hormonech, dochází k povolení svalů pánevního dna. Dříve se mluvilo pouze o tom, že kvůli povoleným svalům už nedokážeme mužům poskytnout takový požitek, jaký bychom chtěly. Nikdo totiž nechtěl vyslovit to, že svaly pánevního dna potřebujeme i k dalším věcem. Třeba k tomu, aby držely ve správné pozici náš močový měchýř. Už kolem 30 let, běžně po porodu a od období premenopauzy, se u žen začíná objevovat inkontinence. Obvykle močová, avšak není neběžnou ani fekální inkontinence.

Jak bojovat proti inkontinenci?

O problémy s inkontinencí nestojí žádná z nás. Proto jsou hitem Kegelovy cviky nebo cviky podle Mojžíšové. Používají se amatérsky i při odborné rehabilitaci. Mají totiž schopnost zpevňovat pánevní dno a současně napomáhají třeba k otěhotnění. Na posilování pánevního dna se ale výborně hodí též venušiny kuličky.

S venušinými kuličkami se cvičí snadno

Skutečně si je můžete nechat implementované během dne, například o víkendu. Nebo cvičit u televize. Cvičí se s nimi tak, že se je snažíme stahy svaly pánevního dna udržet co nejdéle uvnitř pochvy. Dnes je většina kuliček ze zdravotního silikonu.Snadno se aplikují a jsou příjemné na dotek. Mnohdy se prodávají třeba v setech s různými velikostmi, takže můžete trénink postupně ztěžovat.

A proč je venušina kulička pořád pomůckou sexuální a ne zdravotní?

Protože orgasmus s nimi nakonec většina žen dosáhne a jsou též skvělou součástí partnerské výbavy pro společné sexuální hrátky. Výborný sortiment venušiných kuliček nabízí sexshop Sexio.cz – klasické, zdvojené, s držáčky, nevibrační i vibrační.

Diskrétní sexhop

Sexio.cz je nejdiskrétnější eshop v ČR s bohatou nabídkou erotických pomůcek. Nejenže vám je tato pomůcka diskrétně doručena, ale současně se shop chová diskrétně i následně. Po internetu vás například „nepronásledují“ jeho reklamy s erotickými pomůckami. Vaši návštěvu v e-shopu totiž nezneužívá ke svému marketingu.

Komentáře