Hledáte kvalitní komponenty pro své projekty? Ať už jste profesionální zámečník, nebo nadšený kutil, nepřehlédněte nabídku e-shopu Kovoinox. Sortiment vám umožní sestavit si třeba vlastní nerezové zábradlí i s dřevěným madlem, nebo si svařit bránu z kovaných polotovarů a osadit na ní automatický pohon dvoukřídlé brány.

Dřevěná madla mění zábradlí na komfortní a elegantní interiérový prvek

Líbí se vám dřevěná madla? Nejste sami. Jsou skutečně skvělým doplňkem nerezového zábradlí, zvláště pokud chcete vnést do svého interiéru kousek přírodního materiálu. Madla z bukového dřeva, která najdete v sortimentu Kovoinox, budou nejen esteticky přitažlivá, ale také funkční a bezpečná. Bukové dřevo je odolné a jeho přírodní vzhled dodává prostoru teplo a eleganci.

Při výběru dřevěného madla je klíčové správně vybrat rozměr a zvážit povrchovou úpravu. V e-shopu Kovoinox.cz si vyberete buková madla s bezbarvým nátěrem, nebo zcela bez nátěru, která si můžete upravit podle svého vkusu. Vybrat si máte možnost i ukončení. Madla s nerezovým ukončením perfektně ladí s moderními nerezovými sloupky, zatímco madla s dřevěným ukončením dodávají interiéru klasický vzhled.

Pohony dvoukřídlých bran dělají vstup na pozemek ještě komfortnějším

Automatizace dvoukřídlých bran je žádaným prvkem moderního bydlení. Pohon dvoukřídlé brány ulehčuje každodenní manipulaci s bránami a zvyšuje bezpečnost vašeho domova. Kovoinox má v nabídce kvalitní a prověřené pohony od výrobců Nice a KEY Automation.

Výběr správného pohonu závisí na rozměru křídla brány. Kovoinox má v nabídce pohony pro brány s křídly do 3, 4 nebo dokonce 7 metrů. Pro snazší orientaci jsou pohony v e-shopu rozděleny do kategorií podle šířky křídla. Automatizace brány je realizována pomocí řídicí jednotky a samotného pohonu, které se napájí z jednotky připojené na 230 V.

Nákupy v Kovoinox

Pro nákup komponentů na sestavení nerezového zábradlí s dřevěnými madly nebo pohonů dvoukřídlých bran navštivte e-shop Kovoinox. Koupíte zde i další sortiment pro zámečníky a kutily. Nabídka e-shopu zahrnuje více než 6000 produktů, které jsou většinou skladem a odesílány do 24 hodin. Registrovaní zákazníci mohou využít výhod věrnostního programu a osobního odběru zboží zdarma v Brně.