Mobilní kontejnery a stavební buňky jsou vskutku praktickými a především multifunkčními stavbami. Snadná a rychlá je jejich montáž a velmi bohaté možnosti jejich využití. Navíc si je můžete velmi výhodně pronajmout. Pojďme si je proto představit trochu podrobněji.

Nejenom na stavbách nacházejí své využití klasické stavební buňky sloužící jako útočiště pro zaměstnance na stavbách. Možností jejich využití je ale mnohem víc. Pokud jich spojíte víc k sobě, získáte praktické obytné kontejnery. Jejich spojováním a dalším modifikováním snadno postavíte ubytovnu či přímo hotel. Na malých obcích se z kontejnerů staví pohodlné školky i školy. Obytné kontejnery je totiž možné užívat přechodně i trvale.

Mobilní kancelář i sklad

Potřebujete v terénu využívat kancelář? Připojit se na elektřinu, internet, zapnout počítač? Zkrátka provádět běžné kancelářské úkony? V tom případě zaměřte svou pozornost na kancelářské kontejnery. Provozujete obchod či e-shop a hromadí se vám v garáži zboží různého druhu. Místo garáže potřebujete sklad, respektive skladové kontejnery. Do nich zase uložíte vše, co uznáte za vhodné.

Toaleta, šatna a prodejní stánek

V kempech, na festivalech či jinde v terénu jsou občas nezbytné sanitární kontejnery, tedy vybavení toaletou. Kontejner ale můžete používat i jako jídelnu, šatnu, prodejní, výstavní či veletržní stánek nebo třeba odpočívárnu. Fantazii se v tomto ohledu skutečně meze nekladou.

Koupě, nebo pronájem?

Pokud mobilní kontejnery využijete celoročně, zřejmě zvolíte jejich koupi. Nabízí se platba hotově, nebo na leasing. V případě jejich občasného využití je však výhodnější jejich pronájem. Na ten se v Plzni a okolí už čtvrt století specializuje firma Orange, prostorová řešení, s.r.o. (na internetu hledejte pod odkazem pronájem kontejnerů a buněk Plzeň).

Zavoláme – přivezeme – postavíme

Jak to probíhá? Jednoduše. Firmě specifikujete svůj požadavek, vyberete vhodný model či modely a o zbytek se postará sama. Kontejnery doveze na místo určení, tam je velmi rychle smontuje a vy je začnete užívat.

Komentáře