"Možná se píchnete a vytlačíte z prstu kapku krve, symbolizující slzy a smutky na cestě životem. Pán Ježíš krvácel z ran na rukou a nohou, aby člověk mohl zakusit zasvěcení, které ho přivede zpět do srdce božího. Ježíšova oběť přinesla lidem dar nepodmíněné lásky. Jsem milovanou květinou Ježíše, který drží na srdci růži a přináší lidstvu pochopení, že veškerý život osciluje kolem zákona nepodmíněné lásky. Jakmile si to lidé jednou uvědomí, většina jejich problémů se rozplyne. Jsem láska, důstojnost a spravedlnost. Jsem čistota. Moje léčivé schopnosti vstoupí do vašeho srdce a krve a budou obíhat ve vašem fyzickém těle."

Růže meditace

Podržte v dlaních květ růže. Pozorujte zvolna se rozevírající okvětní plátky, až pohlédnete do plně rozvinuté růže. Uvědomte si, že hledíte na krásu vlastního srdce, hledíte do vlastního léčivého chrámu čistoty a lásky. Všechen hněv, všechen strach a všechna zášť se rozpouštějí, po celém světě se rozlévá čisté a zlaté světlo. Tato energie je živá a plná života. Kolik dáš, tolik dostaneš-to je božská pravda. Jakmile bude vaše meditace u konce, budete mít radostný a klidný pocit.

Z knihy Jak spolupracovat s anděly a přírodními duchy od Lorny Tondové


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015