Člověk sám je „pohár“ jenž uvnitř nese světlo a musí jej aktivovat. Člověk, který podniká vnitřní „cestu“, aby nalezl vnitřní světlo, „svatý grál“ – LÁSKU. Ve svých videích mluvím pouze o „svatém grálu“. O vědomí LÁSKY. Pokud lidé Země nepochopí vyšší záležitosti, promění svoji sílu v objekt, který uctívají: kalich, starého muže s bílým plnovousem na trůnu, zeď atd.  A napříč tisíciletími je tato pověra slepě předávána každé generaci.

Jaký je vztah mezi Mayskou civilizací a Plejádami?

Plejáďané ovlivnili mnoho civilizací na Zemi. Mayové jsou jedni z nich. Mayové jen tak nezmizeli, byli evakuováni vesmírnými loděmi a odletěli pryč.

Yonaguni

Jsou podvodní monumenty Yonaguni přírodní či lidský výtvor a jakému sloužily účelu, pokud jsou vytvořeny lidmi?

Chrámová struktura Yonaguni je zbytek nějaké budovy z dob Lemurie/Mu.

Víš, co se skrývá pod tlapou Sfingy?

Jsou tam tajné místnosti, které za Atlantských časů skrývaly technologické vybavení, kosmické lodě… ale tajná vláda je všechny odvezla.

Zajímá mě, proč Mayové obětovali lidi? Proč to dělali?

Ti o kterých mluvíš, NEBYLI původní Mayové. Byli to jejich potomci a uctívači mimozemských bytostí, kteří žili tisíce let později. Poté, co PŮVODNÍ Mayové odešli, chtěli tito lidé, aby se vrátili, vnímali je jako bohy a mysleli si, že se bohové vrátí, když jim budou předkládat lidské oběti. Je to druh staré pověry pozemšťanů, která se uchytila po celé planetě. Proto jsou nyní na Zemi ta zhoubná náboženství.

Existovala Lemurie ve stejné době jako Atlantida? Co se s nimi stalo?

Ano, Lemurijská civilizace existovala ve stejné době jako Atlantida a tyto dvě civilizace mezi sebou válčily.

Kdo je Ra? Jsou podle tebe informace ohledně Ra, pozitivní?

To není důležité. Je to mimozemšťan ze starých časů, který si chtěl hrát na boha.

Co si myslíš o Motýlím muži (mothman) a Chuppacabrovi. Jsou to genetické mutace jako bigfoot?

Ano, Bigfoot je genetický experiment z dob Atlantidy. Vytvořili v těch dobách mnoho poločlověk-polozvíře genetických manipulací. Proto se o těchto mytologických stvořeních poměrně hodně dočtete. Ale nyní je mnohem důležitější koncentrovat se na vnitřní, duchovní rozvoj. Vyčistit všechny blokující energie a vytvořit duchovní povahu.

Kukulkan

Viděl jsem fotku pyramidy Kukulkan, kde obrovský světelný paprsek míří z vrcholku pyramidy do nebe. Co to znamená?

Je to účel pyramid. Jejich tvar je takový, že soustředí energii do svazku a vysílá či přijímá ji ve tvaru paprsku.

Zanechali Plejáďané swastiku, symbol světla a lásky, zde na Zemi před mnoha lety?

Je to symbol galaxie v grafickém tvaru. Můžete jej také najít na starých tibetských malbách. Mnoho znaků bylo prostě okopírováno pradávnými Pozemšťany, když je viděli u návštěvníků z jiných planet.

Pokud je Měsíc umělý, jak to, že pradávná pohanská náboženství uctívají Měsíc jako bohyni? Myslel jsem, že staré národy měly pokročilé znalosti a věděli to…

Staré národy o kterých mluvíš jsou ty, které žily až PO zkáze pokročilých atlantských časů. Před 12000 lety se stala velká katastrofa, která zničila celý atlantský kontinent a způsobila posunutí zemských pólů a také ztrátu paměti všech Pozemšťanů. Ti lidé uctívali VŠECHNO čemu nerozuměli (Měsíc, hvězdy, Slunce, hory…) a ve své fantazii si vytvořili mnoho bohů. V té době přišlo mnoho mimozemšťanů z jiných planet, aby zneužili situace a chtěli být uctíváni jako bohové. V té době se zrodila náboženství a sekty. Pokročilé civilizace, které věděly o Měsíci, existovaly před MILIONY let. Na Zemi bylo PŘED Atlantidou MNOHO civilizací a všechny se samy zničily během válek, protože lidé nebyli dostatečně moudří na to, aby dokázali používat mocné technologie. Stejně jako dnes.

Postavili lidé pyramidy?

Ne, mimozemští lidé postavili pyramidy před 12000 lety, pomocí levitace a kosmických frekvencí. Pozemšťané by je nedokázali postavit ani dnes.

Galaktická federace světla

Ummac Dan

Je takzvaný symbol „Ummac Dan“ symbolem Galaktické federace světla? Říká se to na netu…

Ne. Podívej se na mé video č.6.

Můžeš nám říct něco o delfínech?

Jsou to inkarnovaní mimozemšťané.

Můžeš doporučit nějaké knihy, které bychom si mohli přečíst? Knihy, které jsou důvěryhodné.

Knihy George Adamskiho a Boba Renauda. Oba byli kontaktování duchovními mimozemšťany (George Adamski se již brzy objeví na tomto webu – pozn.překl.)

Jaký vztah máš s Aštarem Šeranem, protože se říká, že Aštar Šeran už není důvěryhodná bytost.

Jak říkám v mých videích, existují mimozemšťané, kteří předstírají, že jsou někým jiným, aby vás zmátli. To je, co se stalo s Aštarem. Spousta bytostí se vydávala za Aštara. Takže v mnoha channelligových spojeních s Aštarem, které můžeš číst v knihách je zřejmé, že to mluví někdo jiný, protože jsou jeho odpovědi pokaždé jiné. A to se děje už asi 20-30 let. Takže skutečný Aštar už několik let neprovádí žádné veřejné channellingy. Nyní pracuje více v pozadí, kde nikdo nemůže zneužít jeho jméno a jeho slova.

Proč se cítím natolik duchovně propojený s Plejáďanem Tothem? Ve svých videích říkáš, že Elijah nebyl prorok ale kontaktér Plejáďanů, jak Elijah vzestoupil?

Kdo ti řekl, že Toth je Plejáďan? Kdo ti řekl, že Eliah byl kontaktován Plejáďany? Ve svém videu říkám, že měl kontakt s Federací světla. A Federace světla zahrnuje TISÍCE různých mimozemských ras.

Google Unexplained Phenomenon

Jaký je tvůj názor na nevysvětlitelný fenomén Google (použití UFO v logu Google – pozn.překl.)?

Federace světla telepaticky poslala nápad znázornění lodi lidem v Googlu. Ti lidé v Googlu si samozřejmě myslí, že je to jejich nápad… Ale ve skutečnosti jim tento nápad vnuknuli moji lidé. Je to způsob jak dostat do podvědomí Pozemšťanů obraz lodi a zjistit jejich následné pocity.

Proč Plejáďané prostě nepřijdou, neporazí naši vládu a nepomohou Pozemšťanům?(Tato otázka se zde již objevila, ale odpověď je natolik důležitá, že ji sem dávám znovu – pozn.překl.)

Na tohle jsem už odpověděl ve svých videích. Jste zde ve škole, abyste se učili a získávali vědomosti prožíváním zkušeností. Pokud by to někdo udělal za vás, neprošli byste si tou zkušeností a v jiném životě na jiné planetě byste si všechno stejně musel zopakovat. Jste zde, aby se z vás pomocí zkušeností a prožitků nízkých energií, stal galaktický člověk.

Alaje z Plejád

Překlad: probuzeni.blogspot.com