MÁME HOROSKOP NA DUBEN 2017 S PŘEDSTIHEM… PODÍVEJTE SE NA SVOJE ZNAMENÍ…. Úplněk ve Vahách nastane 11/4/2017. Tento úplněk je důležitý pro osoby narozené ve znamení Vah. Předesílám, že několik dní před úplňkem a zejména den před, jsou velmi kritické dny. 

 

Aktuální pohyby a vliv planet v dubnu 2017 na jednotlivá znamení

Váhy by si měly dát pozor na svou osobu, ale konečně si oddechnou. Úplňkem se jim láme polovina roku. Úplněk má vliv na všechny osoby tak, že ukončí a uzavře téma vztahů. Do úplňku bychom měli mít vyřešené veškeré vztahové záležitosti, jak pracovní tak partnerské či rodinné. V době úplňku se bude pohybovat Luna u Jupitera. Vše, co se bude dít ve vztazích, je pro naše dobro.

Dubnové novoluní proběhne 26/4/2017 ve znamení Býka. Toto novoluní je důležité pro osoby narozené ve znamení Býka. Pro ostatní znamení otevírá dveře k financích a majetku.

Venuše je stále v retrográdní fázi, 15/4/2017 se otočí a bude směřovat z Ryb do Berana.

Merkur začne couvat 10/4/2017. V této době bude docházet ke zpoždění, bude váznout komunikace. Mohou se ztrácet data. V době, kdy Merkur couvá, tedy 23 dní, nic nepodepisujte. Dohodnuté záležitosti nebudou platit, budou se domlouvat jiná pravidla.

BERAN

Úplněk ve Vahách nastane 11/4/2017 a vnese jasno do oblasti vztahů, smluv a dohod. Některé dohody nedopadnou podle představ. Díky Jupiteru, který ví, co je pro nás dobré si Berani uvědomí, že každé zlo je k něčemu dobré. Později Berani pochopí, proč se tak dělo.

Mars spolu s Ceres aktivují peníze a majetek. Berani dostanou zabrat do 20/4/2017, kdy se Mars přesune do tématu úřadů, úředních záležitostí, cest a cestování. Koncem měsíce se Ceres přesune za Martem do Blíženců. Merkur couvá zpět v oblasti financí. Berani se budou vracet k nedořešeným finančním záležitostem, které dořeší v květnu. Venuše se koncem měsíce vrátí do Berana a pobude ještě do května.

Berani budou opět zářit. Dubnové novoluní proběhne 26/4/2017 ve znamení Býka a otevře cestu k financím a majetku. Berani dostanou příležitost k vylepšení své finanční situace. Zvýší si svoji prestiž. Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů a to ještě v polovině května. Vše bude jinak, Berani mohou očekávat neočekávané.

BÝK

Úplněk ve Vahách nastane 11/4/2017. Býci uzavřou téma starání se, péče, zdravotní oblast své osoby nebo osoby blízké. To co slíbili, by měli mít do úplňku splněné. Mars aktivuje veškeré konání Býků, jelikož se pohybuje vlastním znamení.

Býci se nezastaví do 20/4/2017, kdy se Mars přesune do Blíženců a poté se přesune i Ceres. Býkům se uleví. Ovšem pro změnu začnou řešit peníze. Dubnové novoluní proběhne 26/4/2017 ve vlastním znamení. Pro Býky začíná nová životní etapa. Mohou začít realizovat své plány. Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů a to ještě v polovině května.

Býci se dozvědí zprávu, která povede k ukončení minulosti. Mohou se setkat s pomluvou, odkryjí se tajemství nebo se k nim dostane zpráva, která měla zůstat utajena.

BLÍŽENCI

Úplněk ve Vahách nastane 11/4/2017 a ukončí a uzavře téma partnerských a pracovních vztahů a téma dětí. Blížencům vnese jasno do oblasti partnerů. V době úplňku se pohybuje u Luny Jupiter, planeta štěstí, takže rozhodnutí se ukáží jako šťastná.

Mars aktivuje ukončení jedné životní kapitoly. Uzavření pracovní aktivity. Tajnosti a tajemství. Pozor na zkreslování a podvodné jednání v pracovní oblasti. Nepřátele a pomluvy jsou v akci. Mars s planetkou Ceres se přesunou koncem měsíce do vlastního znamení a Blíženci nebudou vědět co dřív, dostanou zabrat. Dubnové novoluní proběhne 26/4/2017 ve znamení Býka. Novoluní nastolí období rekapitulace a přemítání, jak dál.

Blíženci by měli popřemýšlet, co chtějí v životě ukončit. Pomalu se budou připravovat na příští měsíc, ve kterém proběhne úplněk v jejich znamení. Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů a to ještě v polovině května. Merkur s Uranem mění Blížencům přátelé a společnost lidí. Změní prostředí.

RAK

Úplněk ve Vahách nastane 11/4/2017 a ukončí a uzavře téma domova, ženy v rodině, pracovního zázemí. Kolem úplňku je vhodné dořešit práci a pracovní aktivity. Vše, co uzavřou, se ukáže jako pozitivní. Mars nadále aktivuje téma společnosti a přátel.

Raci mohou potkat důležitou osobu. Koncem měsíce se Mars s planetou Ceres přesune do Blíženců. Raci budou ukončovat pracovní aktivitu. Uzavřou životní kapitolu. Zde dostanou zabrat díky planetce Ceres. Dubnové novoluní proběhne 26/4/2017 ve znamení Býka. Novoluní otevře cestu k novému přátelství, cestu do společnosti, kam chtějí Raci patřit. Mají otevřené dveře ke splnění svých snů.

Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů a to ještě v polovině května. Mohou očekávat neočekávané změny v pracovní oblasti. Dostanou překvapivé zprávy.

LEV

Úplněk ve Vahách nastane 11/4/2017 a uzavře téma dopravního prostředku. Ukončí oblast cestování, vzdělávání a také úřední záležitosti. Do těchto témat vnese jasno. Slunce přebíhá přes Uran. Lvi se dočkají neočekávaných změn souvisejících s cizinou, dalekou cestou, rozšiřováním vědomostí, ale také úředních záležitostí, nad kterými bdí Jupiter, planeta štěstí.

Mars spolu s Ceresem aktivuje pracovní oblast. Lvi se nezastaví. Měli by vynaložit veškerou aktivitu do práce a budování skvělé kariéry. Mars a Ceres koncem měsíce změní pozici a tím aktivují Lvům přátelé, společnost a aktivity spojené s veřejností. Dubnové novoluní proběhne 26/4/2017 ve znamení Býka. Novoluní přinese nové pracovní aktivity.

Zrealizování pracovních projektů. Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů a to ještě v polovině května. Lvi dostanou překvapivé zprávy z ciziny, nebo ohledně cesty do zahraničí. Pokud řeší úřední záležitosti, mohou očekávat neočekávané.

PANNA

Úplněk ve Vahách nastane 11/4/2017 a uzavře a vnese jasno do finanční oblasti. Panny si ujasní své hodnoty. Mars aktivuje oblast úředních záležitostí, vše související se vzděláním a také je aktivní téma ciziny a zahraničí.

Mars spolu s Ceres se koncem měsíce přesune do Blíženců a aktivují pracovní oblast. Do června dostanou zabrat a nebudou vědět, na co se dřív vrhnout. Dubnové novoluní proběhne 26/4/2017 ve znamení Býka. Novoluní otevírá oblast rozšiřování vědomostí, učení a vzdělávání. Téma úřadů nebo soudů. Co před tím nešlo, najednou půjde snadněji. Také se otevírá napojení na zahraničí.

Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů a to ještě v polovině května. Panny mohou očekávat neočekávané zprávy související s financemi.

VÁHY

Úplněk ve Vahách nastane 11/4/2017. Nejdůležitější úplněk roku je zde. Váhy ukončí vše související se vztahy. Ve smlouvách a dohodách nastolí nová pravidla. Ovšem pamatujte, že couvající Merkur zamíchá s dohodami a vše bude ještě jinak.

Vztahové záležitosti je dobré dořešit do novoluní. Úplněk vnese jasno do partnerství. Jupiter stále couvá Váhami, Váhy se vrací do minulosti, aby změnily svůj život tak, aby se v druhé polovině roku mohly posunout. Pozor na kritické dny před úplňkem, zejména 10/4/2017, kdy doporučuji neriskovat. Mars s Ceresem aktivuje Váhám finanční oblast, řešení majetku a peněz. Váhy dostávají zabrat. Koncem měsíce se Mars i Ceres přesunou do oblasti úředních záležitostí. Také začnou řešit dovolenou nebo situace spojené se vzděláním.

Dubnové novoluní proběhne 26/4/2017 ve znamení Býka. Novoluní otevírá příležitosti k lepším výdělkům, k financím, které Váhy řešily. Nyní mají planety na své straně. Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů a to ještě v polovině května v tématu smlouvy, dohody a vztahy. V této oblasti očekávejte neočekávané.

ŠTÍR

Úplněk ve Vahách nastane 11/4/2017. Pro Štíry tento úplněk znamená, že se začnou připravovat psychicky na svůj úplněk, který proběhne za měsíc. Do té doby budou přemýšlet a rekapitulovat jak dál naloží se svým životem. Mohou řešit zdraví, psychika dostane zabrat.

Vztahy mohou pokulhávat. Štíři by měli popřemýšlet, s kým chtějí žít, pracovat a s kým se kamarádit. Úplněk může vyostřit některé situace. Stačí vydržet do dalšího úplňku. Mars aktivuje spolu s planetkou Ceres veškeré vztahy, smluvní dohody a nastavení pravidel, zde dostávají Štíři zabrat. Koncem měsíce se přesunou do Blíženců a to přinese aktivitu s penězi. Do června budou řešit penízky a majetek, který vlastní s další osobou nebo bankou. Tedy půjčky, hypotéka nebo společný majetek.

Dubnové novoluní proběhne 26/4/2017 ve znamení Býka a otevře cestu k novým dohodám, partnerům, a to jak životním tak pracovním. Ovšem je dobré mít na paměti, že Merkur couvá do 3/5/2017, takže vše může být jinak. Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů a to ještě v polovině května. Můžete očekávat neočekávané v oblasti spolupráce a spolupracovníků. Hlídat si své zdraví, které je spojeno s psychickou pohodou.

STŘELEC

Úplněk ve Vahách nastane 11/4/2017 a uzavře působení v určité skupině lidí, ukončí přátelství, které nemělo budoucnost. Vnese jasno do společnosti lidí, kterými jsou Střelci obklopeni. Situaci, kterou ukončí, je nutné brát jako dobro pro budoucí život, protože u úplňku asistuje Jupiter, vládnoucí planeta Střelců. Mars aktivuje spolupráci, práci pro druhé ale také téma zdraví.

Zde se pohybuje i Ceres, který dává všem pěkně zabrat. Koncem měsíce se přesune Mars a poté Ceres do Blíženců a Střelci začnou řešit vztahovou oblast, veškeré smluvní ujednání a dohody. Dubnové novoluní proběhne 26/4/2017 ve znamení Býka. Střelcům se otevírá nová spolupráce, spolupracovníci. Střelci by měli začít žít zdravě, sportovat, chodit do přírody.

Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů a to ještě v polovině května. Očekávejte neočekávané v oblasti partnerů a dětí.

KOZOROH

Úplněk ve Vahách nastane 11/4/2017 a ukončí a uzavře téma práce a pracovní situace. Vnese jasno do pracovní roviny. Mars aktivuje spolu s planetkou Ceres téma dětí, životních a pracovních partnerů. V tomto tématu dostanou skutečně zabrat. Koncem měsíce se přesune Mars a poté i Ceres do oblasti zdraví, práce v běžném životě a péče o druhé. Toto bude zaměstnávat Kozorohy do června 2017.

Dubnové novoluní proběhne 26/4/2017 ve znamení Býka. Novoluní otevře oblast vztahů. Kdo hledá, najde partnera životního, pracovního. Pokud touží po dítěti, je toto vhodná doba k početí, nebo aktivitě spojené s dětmi. Je zde otevřená oblast tvorby, kreativity. Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů a to ještě v polovině května.

Dostanou se vám zprávy v tématu rodiny, domova a žen v rodině. Zde očekávejte neočekávané.

VODNÁŘ

Úplněk ve Vahách nastane 11/4/2017 a uzavře oblast úřadů a úředních dokumentů. Přinese ukončení v oblasti spojené s rozšiřováním vědomostí a učení, vzděláváním. Vodnáři vyřeší téma ciziny a zahraničí, cest a cestování. Mars aktivuje spolu s planetkou Ceres téma žen v rodině, domova, bydlení a zázemí. Zde budou muset Vodnáři vynaložit mnoho úsilí, dostanou zabrat.

Koncem měsíce se Mars a poté Ceres přesune do oblasti partnerů a dětí. Tato témata je budou zaměstnávat až do června 2017. Dubnové novoluní proběhne 26/4/2017 ve znamení Býka. Otevírá nové cesty k bydlení, domovu, nebo pracovnímu zázemí. Novoluní otevírá téma žen v rodině, babička, matka, sestra, švagrová. Planety přejí tomuto tématu.

Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů a to ještě v polovině května. Očekávejte neočekávané ve spojení s cestou, úředními záležitostmi a také se vzděláním.

RYBY

Úplněk ve Vahách nastane 11/4/2017. Ryby dořeší finanční oblast. Úplněk vnese jasno do financí a majetkových záležitostí. Pokud Rybičky řeší půjčku, hypotéku, prodej nebo koupi, po úplňku vše půjde lépe. Ovšem je třeba myslet na couvající Merkur, který ještě přinese zprávy o změnách. Vše bude ještě jinak. Mars aktivuje spolu s planetkou Ceres vzdělávání, rozšiřování vědomostí.

Cesty a cestování. Aktivitu související s dopravním prostředkem a také téma úřední záležitosti. Koncem měsíce se Mars s Ceresem přesunou do Blíženců a aktivují vše související s domovem, bydlením a také pracovním zázemím. Tímto budou Ryby zaměstnány až do června 2017. Dubnové novoluní proběhne 26/4/2017 ve znamení Býka. Rybám se otevírají cesty a cestování. Zlepšení vyřizování na úřadech. Otevírá se možnost nákupu nového dopravního prostředku. Mohou začít studovat a vzdělávat se.

Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů a to ještě v polovině května. Ryby dostanou neočekávané zprávy ohledně peněz. Venuše se vrací zpět do Ryb, kdy učiní Rybičky krásné a nepřehlédnutelné. Ryby by měly plně využít pozitivní vliv Venuše. Zlepšit svou vizáž, být všude vidět.