Jakmile si toto cvičení několikrát procvičíte, naučíte se ho provést během několika málo okamžiků. Poněvadž zde nepoužíváte vlastní energii, nikterak vás to nebude vyčerpávat a ani mezi vámi dvěma nedojde k psychickému spojení. U tohoto cvičení musíte mít ty nejlepší a nejsobečtější pohnutky. Jestliže vám jde, byť i nevědomě o vděčnost nebo ovládání, jestliže chcete tuto osobu na sebe nějak vázat, pak půjde o psychický útok. Takže si pěkně ujasněte a upřímně přeberte svoje záměry ještě dříve, než začnete.

Cvičení

Zvolte si dobu, kdy vás nebude nikdo vyrušovat a usaďte se na tichém a klidném místě. Zavřete oči a pozornost soustřeďte dovnitř.

Na vnitřní obrazovce si představte člověka, jehož auru byste viděli silněji. Představte si sloupec zlatého duchovního světla, jak obklopuje a uzavírá jeho auru. Nechť toto zlaté světlo vytvoří kolem něj ochranný plášť.

Jestliže náhodou zaznamenáte nějakou šňůru, která vás svazuje dohromady, vezměte zlaté nůžky, přestřihněte ji a nechte světlo hojivě působit na místa, na kterých byla.

Na závěr si představte, jak se celý obraz vzdaluje, aby se tato osoba dostala mimo dosah vašeho psychického prostoru a navrátila se do svého vlastního.

Zkontrolujte, zda máte ochranný plášť na svém místě a až potom přeneste svoji pozornost zpátky do pokoje.

Následující technika je dobrá zejména pro lidi, kteří nemají vizuální představivost. To ale není podmínkou, vysoce úspěšně ji mohou používat všichni:

Fotku onoho člověka položte na stůl tváří vespod a nahoru dejte krystal. Vždycky se opatrně ujistím, že krystal neleží úplně na hlavě, jde-li mi o posílení psychické ochrany.. Nedávám ho na tělo, ale hned vedle, a to tak, aby se dotýkal aury. Ráda používám ametyst, čirý nebo růžový křemen, ale vy si klidně použijte svůj oblíbený anebo vyberte, co se hodí.

PRO PŘÍPADY VÁŽNÉHO PSYCHICKÉHO ÚTOKU
JSEM POUŽÍVALA S ÚSPĚCHEM ČERNÝ TURMALÍN
.

Pak byste měli vzít patřičnou květinovou vůni, přidat ji do pramenité vody a nabrat do kapátka. Dvakrát až třikrát denně nakapejte na krystal sedm kapek. Vůně ze série Petal Tone Essences, „ Povzbuzující esence z korunních plátků „, jež působí v oblasti aury a čaker, jsou pro tento účel jako stvořené.

Iva Hédlová podle Judy Hall – Umění psychické obrany

Komentáře