Jestliže se zajímáte o zdravý životní styl, a přesto máte nadváhu, patrně jste se už seznámili s pojmy, jako jsou bílkovinová, proteinová, ketogenní nebo keto dieta. Na trhu existuje spousta těchto diet, a i když jsou názvy zavádějící, jedná se stále o jednu a tu samou dietu.

Proč zrovna ketogenní dieta?

Jde o to, že díky keto dietě, kdy jíte po určitou dobu speciálně připravená jídla, nastává ve vašem těle stav, který se nazývá ketóza. Tzn., že dochází k přirozenému spalování tuků, aniž by si ho organismus bral ze svalů. Složení jídel je totiž nastavené tak, že je organismus stále zásobován pravidelnou dávkou jídla se zvýšeným obsahem bílkovin, ale sníženým obsahem sacharidů a tuků. Nemá tak pocit hladu a pro energii si samo sáhne do tukových zásob, svaly v tomto případě zůstávají bez povšimnutí. Ty si naopak zvýšenou dávkou proteinů stále posilujete.

Co způsobuje nekvalitní strava při snaze o hubnutí?

Začátečnickou chybou u hubnutí bývá právě nedostatečný přísun kvalitní stravy, a i když lidé hubnou, ztrácí svaly. Tělo totiž nedostává ten správný impuls, aby spalovalo vlastní tukovou tkáň. To se vám nemůže stát v případě KetoFit diety, jelikož jídla byla připravena českými odborníky, a navíc z vysoce kvalitních surovin.

Věřte české kvalitě!

KetoFit, čili ketonovou či proteinovou dietu vyvinuli čeští odborníci v Brně, kteří zkoumali účinky proteinové diety při výživě vrcholových sportovců. Proteinová jídla jsou vyrobena z přírodních proteinů a KetoFit zkušenost potvrzuje, že v nich nenajdete žádné chemické přísady. Zejména žádná „éčka“, ani ta, která česká legislativa dokonce i schvaluje. Získáváte tak zaručenou dietu s nejlepším složením na trhu.

Jídla KetoFit si zamilujete pro jejich snadnou a rychlou přípravu

A navíc, jde o rychlé hubnutí bez namáhavého cvičení, a dokonce i bez nežádoucího jo-jo efektu! To vše vám potvrdí KetoFit recenze, což jsou ohlasy spokojených zákazníků, převážně zákaznic, které se vrhly s nadšením do hubnutí. A jak je vidět, podařilo se!