Velmi jednoduše, možná snadněji, než si vůbec dovedete představit. Chia shake stravování za pomoci výtečných koktejlů, které si namixujete během polední pauzy, dává tušit snadnou přípravu. A o to více vám přijdou k chuti, když zjistíte, že díky nutričně vyváženým koktejlům budete dokonce i hubnout! Zejména bez namáhavého cvičení!

Také jste jedni z těch, kteří tvrdí, že se sami potkávají?

Nemáte čas, nestíháte, a pořád se točíte do kolečka? Vaše stravování je tím pádem nárazové, spíše nejíte než jíte, a přesto tloustnete? Není se věru co divit. Váš organismus je ve stresu, a protože neví, kdy mu zase pošlete nějaké jídlo, ukládá si tu trochu na horší časy. A i když se nepřecpáváte, přibíráte. A tak to jde stále dokola. Jestliže vám to už nevyhovuje, máme pro vás řešení.

Neztrácejte čas nakupováním potravin a objednejte si kvalitu až do bytu!

Chia shake zkušenosti hovoří samy za sebe. Stravování nikdy nebylo jednodušší. Plnohodnotné jídlo máte připravené co by dup! Koktejly jsou již předpřipravené. Stačí nasypat prášek do vody (příp. rostlinného mléka), protřepat v shakeru a koktejl plný vitamínů, minerálů a výživných látek je připraven vklouznout do krku. Navíc si na něm i pochutnáte, protože si zvolíte příchuť, která vám vyhovuje.

Dietní koktejly Chia Shake pomáhají odbourávat tuky díky vysokému obsahu bílkovin a nízkému obsahu sacharidů

Díky tomu totiž dochází v těle zcela přirozeně k procesu, který se nazývá ketóza, tzn. že zvýšeným příjmem bílkovin a naopak sníženým příjmem sacharidů tělo začne spotřebovávat vlastní tukovou tkáň. A vy hubnete! Nutriční drink vám dodá energii a zasytí vás na tři až pět hodin. Můžete jím nahradit až dvě jídla denně.

Oběd v zaměstnání jste určitě neměli nikdy tak rychle připravený, jako s Chia Shake! Rychlý, chutný, výživný. O tom vás přesvědčí i Chia Shake recenze, které si můžete přečíst a prostudovat. A jakmile to uděláte, nastává možná ten pravý čas tyto hubnoucí drinky vyzkoušet. A ještě dodatek. Jsou vhodné i pro vegany.

Komentáře