Co k tomu potřebujeme? Po mých letitých zkušenostech svých i mých klientů, nejlepší je opravdu aloe vera gel. Ale od firmy, která skýtá záruku přírodního 100% gelu z aloe vera i s malinkatými kousky dužiny, bez rozdrcené slupky, která může způsobovat průjmy a potíže.

Proto vřele doporučuji aloe vera gel od firmy FLP. Tam je kvalita opravdu zaručená. Nedá se koupit v obchodní sítí nebo lékárnách ( až na malé výjimky osvícených magistrů ), ale musí se objednat. K tomu je vynikající přidat potravinový doplněk Fields of Greens, který je složen z mladých výhonků ječmene, pšeničné trávy a vojtěšky. Dělá zázraky. Pomůže aloe vera gelu a vyčistí vás od všeho přebytečného ve vašem těle, zlepší vám pleť i kvalitu pokožky, odstraní ekzémy a různé „ pubertální „ projevy na kůži. Aby byla tato kúra účinná, je třeba zkonzumovat 3 balení aloe vera gelu a 3 balení Fields of Greens. Jinak jsou to vyhozené peníze. Když si koupíte po jednom balení, tak ve fázi, kdy už se organismus začíná docela dobře čistit, tak čištění násilně přerušíte. Nemá to význam.

To nejcennější co člověk má, je jeho zdraví. Chraňte si ho a uvědomte si, že prevence je vždy levnější a jednodušší než sama nemoc, která vás může potkat.

AKCE

Naše zdravi4u.cz proto nabízí akci těchto přípravků:

3 ks aloe vera gelu ( 1 ks gelu má 1 litr ) za 1 800 Kč ( normální cena : 2 050 Kč )

3 ks Fields of Greens za 900 Kč ( normální cena : 963 Kč )

Ušetříte: 313,- Kč

Objednávky na emailu: ivahedlova@volny.cz nebo na mobilu: 737 151 843

Přečtěte si o aloe:

ALOE

Sdílet
Předchozí článekALERGIE
Další článekENERGIE NA KVĚTEN 2010