ANASTÁZIE
– jméno skrývající rodinné zázemí, klid, harmonii. Dívka Anastázie utvoří hravé hnízdečko lásky, bude se zajímat o vaření, domácnost a děti. Praktická a láskyplná. Jméno doporučuji ve všech znameních. Vládně silně Venuše.

ANDĚLA
– vše, jen ne andělské vibrace. Podčíslo říká vítězím, jsem první a budu bojovat. Egocentrická, naprosto netoužící se brzy vdávat. Inteligentní, individualistická a originální. Kromě Kozoroha, Býka a Vodnáře je toto jméno vhodné pro všechna ostatní znamení. Ve Lvu je příliš egoistické. Citové problémy, vládne Slunce.

ANDREA
– většinou hezká tvář, ale určité blokace v životě. Karmická zátěž. Vše si v životě musí zasloužit, nic nedostane zadarmo. Velmi počítata s vibrací příjmení a osobností jí danou. Vzít v úvahu i datum narození. Pozor. Vládne Slunce a Saturn. Je vhodné se poradit s numerologem.

ANDREJ
– totéž jako Andrea. Pokud je to rodové jméno, zvážit, zda má potomek podstupovat stejné nesnadné cesty. Vládne Slunce a Saturn.

ANETA
– živočišná, divoká, inteligentní dobrodružka, dosahující většinou velkého vzdělání nebo jiných úspěchů. Dobré jméno pro všechna znamení kromě Lva a Kozoroha. Pozor na přemrštěnost. Vládne Slunce, Merkur a Jupiter.

Z knihy: Jméno je váš osud autorky Camily Karolinss, Ottovo nakladatelství Praha

ottovo@ottovo.cz

Komentáře