Máte doma nějaké zvíře? Potom jste si jistě všimli jejich rozdílnosti v chování se stejnou rasou. Stejně jako u člověka, zde hraje velkou roli vliv astrologického znamení, ve kterém se narodili. Podívejme se tedy společně na některé indicie u jednotlivých typů a znamení:

BERAN

Tato zvířátka budou velmi akční s energická, které budou vyžadovat Vaši pozornost a pakliže se jim nedostane, budou si ji vynucovat. Se svými „kamarády“ se budou rvát o své hračky, ostatním rádi ukážou, že mají sílu a že jsou to rození bojovníci.

BÝK

Tito mazlíčci nebudou zrovna přátelé velkého pohybu, budou raději doma, v klidu, teple a pohodlí domova a Vaší přítomnosti. Největší odměnou je pro ně nějaká laskomina či pamlsek. Jejich povaha je poněkud tvrdohlavá, než se dočkáte jejich náklonnosti, může to pěknou chvilku trvat.

BLÍŽENCI

O těch budete vědět, že je máte, jelikož budou hluční a dokážou si vždy získat Vaši pozornost. S tímto typem mazlíčka se rozhodně nudit nebudete. Tato zvířata budou velmi bystrá, vnímavá a rádi se budou učit novým věcem.

RAK

Tato zvířátka budou mazlivá, jemná s potřebou být Vám stále na blízku. Budou se dožadovat Vaší pozornosti, péče a projevů lásky. Pohlídejte dobře, co jedí, mají citlivá bříška a zbytečně na ně nekřičte, jsou velmi vnímaví, citliví až přecitlivělí.

LEV

Lvíčci zajisté dokážou být velmi mazliví, kdy s Vámi budou tak trochu manipulovat a pohrávat si. Umí udělat velmi prosebné „psí oči“, ale pokud nemají oni zájem, nic s tím nezmůžete. Budou náladoví, jejich chování bude vznešené a umí být vychovaní, vědí, co se smí a co ne. Přesto všechno to budou Vaši velcí mazlíčci a oblíbenci.

PANNY

S tímto typem zvířat nebudete mít téměř žádné starosti, neboť budou pečlivá, čistotná a poslušná. Nebudou hlučná, budou ohleduplná a budou velmi dobře reagovat na Vaše pokyny, příkazy a aporty. Potřebují čistotu, dbejte na to, aby se vždy cítili dobře a měli vše, co potřebují.

VÁHY

Zde se jedná o milá, láskyplná a nekonfliktní společníky. Jejich charakter je mírumilovný, s každým si budou rozumět, potřebují být součástí „rodiny“, vždy budou ve Vaší blízkosti. Potřebují trávit hodně času venku a budou mít rádi svoje hračky. Jsou to výborní společníci pro všechny věkové kategorie lidí.

ŠTÍR

Tito mazlíčci budou poněkud nevyzpytatelní, kdy jen málokdy odhadnete, co od nich můžete očekávat. Dávejte si pozor, na co myslíte a co říkáte, neboť jsou velmi vnímaví, kdy můžete mít pocit, že až jasnozřiví a že se v jejich zvířecím těle skrývá nějaký človíček. Pokud se k nim budete chovat láskyplně, odvděčí se Vám svojí pozorností a náklonností.

STŘELEC

Tato zvířátka jsou jako stvořená pro všechny aktivity, sportem počínaje a nezkazí žádnou zábavu a budou mít rádi děti. Potřebují hodně pohybu a Vašeho zájmu. Mají rádi, když se na ně mluví a věnuje se jim patřičná pozornost. Neomezujte je v jejich temperamentu, potřebují přirozený ventilek, kudy bude pára unikat.

KOZOROH

U těchto miláčků se nedočkáte nějaké vřelé náklonnosti, ba naopak budou stále odtažití, ale přitom věrní a poslušní. Budou dělat vše, co po nich budete chtít, ale sami se nikterak výrazně projevovat nebudou. Mají raději klid, jistoty, bezpečí a své jisté. Jsou vhodní pro seniory a méně pohyblivé lidi.

VODNÁŘ

Stále živá a akční zvířátka, které musí každý milovat. Nebudou sice zrovna poslušní, ba naopak vždy udělají pravý opak, toho co budete chtít a přesto je má každý rád, pro jejich hravost, přirozenost a bystrost. Budou Vám vděční za Vaši pozornost a Váš zájem a odvděčí se Vám nečekanými kousky, kterými Vás nejednou překvapí.

RYBY

Naprosto oddaná, milá a něžná zvířátka, která si Vás získají. Tito miláčci budou vděční za Vaši lásku a budou Vám to oddaně navracet svojí pozorností. Povahy budou spíše klidnější, línější, takže nějaké hlasitější projevy či štěkání se od nich nedočkáte. Jsou velmi citliví, chovejte se k nim vždy mile a přátelsky.

Tak co, poznali jste zde svého mazlíčka? Už víte, jak na něj a co potřebuje?Pokud byste potřebovali vědět bližší podrobnosti o Vašem zvířecím mazlíčkovi, mohu Vám vypracovat zvířecí horoskop, který je „ušitý“ přímo na míru podle data narození. Z tohoto horoskopu se dá rozpoznat, jakou má dané zvíře povahu, co potřebuje, čeho je dobré se naopak vyvarovat, jak je na tom se svými city, vnímáním, poslušností, zdravím, jak moc bude kamarádský, jak se bude chovat k dětem, jakou fázi života zrovna prožívá  a mnoho dalšího.

Autor: Regina

Foto: Jemma With Joy's Les Paul, April 07, 2016 via photopin (license)


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015