Kde využíváme minerály?
Minerály je vhodné využít téměř při jakémkoliv problému, jen je třeba sladit minerál s prostředím, zharmonizovat psychicky sám sebe.

0

VODA:
můžeme nabíjet a harmonizovat jak vodu pitnou, tak si vytvářet léčebné koupele.

POSTEL:
pro harmonizaci spánku a ochranu proti negativním zónám a zářením. Zde se může minerál vložit do každého rohu lůžka, pod hlavu nebo pod matraci na místo, kde máme problém. Existují také minerální prostěradla a deky, které jsou plněny namletými směsi minerálů a ty s tělem reagují a podporují látkovou výměnu a prokrvení tkání. Je zde potřeba vytestovat složení a vhodnost takovýchto sestav, abychom podpořili maximální účinnost jejich působení. Ne každé složení minerálů v těchto produktech je vhodné na každý problém. Při nevhodném vytestování může dojít i k negativním účinkům jako jsou například bolesti hlavy, jiné bolesti, otoky atd.

MÍSTNOST:
odrušují patogenní zóny, používají se k harmonizaci prostory pomocí metody Feng-shui. Tato metoda se zabývá harmonizací energie v obytných (ale i jiných) prostorech pomocí světových stran, rozmístění nábytku, rostlin, dekoračních prvků, přírodních materiálů a barev podle přírodních zákonů a vede k tomu, že prostor je optimálně a zdravě vyživen tou správnou energií a obyvatelům se daří dobře, jsou zdraví a prosperují.

OKNO:
vhodný minerál může rozkládat spektrum světla přicházejícího do pokoje a harmonizovat tak energii v místnosti.

LEDNIČKA:
použijeme, aby se méně kazily potraviny.

DOMÁCÍ ZVÍŘATA:
zde minerály užíváme pro harmonizaci a čistění prostředí, v němž se zvířata pohybují a také pro dobré zdraví a harmonii zvířete. Krystal můžeme přidat do misky s vodou, ale takovou velikost, aby ho nespolkli.

ŠPERKY:
náušnice, řetízky, přívěsky, náramky, amulety, váčky s kameny-mají léčebné a ochranné účinky

MASÁŽE:
používáme minerály ve tvaru špice, koule nebo přímo jejich krystal.

KOSMETICKÉ PŘÍPRAVKY:
vložíme přímo do krémů, do pleťové vody, masážního oleje nebo uložíme v jejich blízkosti. Vliv minerálů zde zvyšuje účinnost přípravku nebo odbourává negativní účinky některých složek.

LÉKY:
odbourává negativní vedlejší účinky jako jsou bolesti hlavy, ekzémy atd. Můžeme je přidávat také do Bachových esencích nebo vitamínových a minerálních přípravků, kde zesilují účinnost.

ROSTLINY:
zde je potřeba vzájemně zharmonizovat rostlinu a minerál k danému prostředí. Chrání před škůdci a podporuje růst rostliny. U zeleniny a ovoce napomáhá také větší a kvalitnější úrodě.

DEKORACE:
zářiče, zářiče se svíčkou, zářiče do oken, figurky-všechny tyto dekorativní prvky mohou zároveň harmonizovat energii v prostoru.

AUTOMATICKÁ KRESBA:
nakreslíme automatickou kresbou daný problém. Tam, kde se nám zobrazí blok, vložíme křišťál, achát, růženín a fluorit a to podle typu bloku a vlastností lidí na všech úrovních. Na kresbu je třeba vkládat vyčištěné a předem zharmonizované minerály.

PŘI BOLESTECH:
minerál se vkládá na bolavá místa, ale ne na otevřené rány.

PŘI STRESU:
můžeme s minerálem meditovat, mazlit se s ním a hrát si s ním. To nám pomůže naladit se na vlnovou délku minerálu a naladit se do pozitivního stavu.

ŘEŠENÍ ŽIVOTNÍCH SITUACÍ:
užíváme harmonizační kameny, které posilují sebevědomí, stabilitu, cílevědomost, vnitřní pohodu atd.

PARTNERSKÉ VZTAHY:
vytestujeme, který typ bloku je ve vztahu aktivní a podle toho vytestujeme harmonizační kámen. Opět můžeme využít automatickou kresbu, kineziologii, kyvadlo atp. kámen potom buď partneři nosí u sebe nebo je umístěn tam, kde se oba hodně vyskytují. Jejich problém se také může napsat na kartičku a na ni se položí předem vytestovaný a zharmonizovaný krystal

ENERGIE KRYSTALŮ POMÁHÁ LIKVIDOVAT BAKTERIE A PODPORUJE OBRANNÝ SYSTÉM NA PSYCHICKÉ I FYZICKÉ ÚROVNI. JE VHODNÁ JAKO HLAVNÍ I DOPLŇUJÍCÍ PRODUKT K DALŠÍM LÉČEBNÝM PROCESŮM NEBO POSTUPŮM (Bachova květová terapie, kineziologie, masáže, reiki, arolo atd.)

Komentáře