Dita Hédlová

Je mi 27 let a narodila jsem se v roce 1977 ve znamení Raka. Myslím si, že jsem typickým představitelem tohoto znamení – co se týká mé povahy, vztahu k rodině a pomoci druhým lidem, když ji potřebují. Vystudovala jsem gymnázium, pokračovala jazykovou školou se zaměřením na angličtinu, již několik let pracuji v Brně v obchodě se stříbrnými šperky, jsem zasvěcená do reiki a dálkově studuji psychoterapeutickou fakultu v Praze.

Dita Hédlová

Mám ráda tvůrčí práci rukama, stále něco vytvářím z různých věcí a materiálů. Dalším velkým „koněm“ jsou psi, které miluji a od malička jsem s nimi vyrůstala. Dnes již žiji se svým přítelem mimo svůj původní domov, ale jsem tam hodně času a kromě rodičů tam navštěvuji dvě jezevčice Doky a Besy. Já sama mám rok starou fenku labradora Banny. Jinak mě baví různé sporty, kterým se věnuji rekreačně, např. snowboard, kolo, plavání, fitnes. Co mi spolehlivě „dobíjí baterky“ jsou procházky v lese, výlety do přírody a můj pes, který mě nikdy nezklame a je bezva kamarád.

Od tohoto roku jsem se rozhodla pomáhat své mamince s webem a zřídit si poradnu pro mladé, kde bychom mohli řešit „naše“ problémy, dost jsem jich ve svém životě prožila a překonala, abych Vám rozuměla. Nakonec bych Vám chtěla dát nahlídnout do svého života, abyste viděli, jak dnes žije mladý člověk, čím se zabývá. Můžeme se také podělit o zkušenosti s případným těhotenstvím, porodem, životem mladé matky s dítětem.

Pokud mi chcete napsat, pište na dhedlova@chello.cz.

Vaše Dita


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015