S erekcí je to jako se zeleninou. Vezměte si takovou okurku. V určitém období vše roste samo od sebe, ale jindy růst stagnuje.

Hodně záleží na zahradníkovi a celkové péči, jak se bude jeho okurce dařit. Pojďme se trochu vzdělat. Není třeba být chytří jako rádio, ale teoretický základ se neztratí.

Síla a pevnost erekce není jen o genech

Když zůstaneme u analogie okurky, podobnost s erekcí bije do očí. Pojďme to vzít od začátku. Určitou úlohu v kvalitě okurky i erekce hraje genetická predispozice.

Vzpomínám si třeba na kamaráda ze střední školy, který mohl pořád. Nebylo neobvyklé, že o svoji okurku pečoval i sedmkrát denně. Jako správný zahradník.

Přitom naše stravovací návyky, prostředí v kterém jsme vyrůstali, to vše bylo velmi podobné až identické. Přesto většina ostatních z nás věnovala péči svojí okurce maximálně třikrát denně.

Z toho plyne, že geny mají rozhodně vliv na erekci. Ovšem nelze opomenout ani další vlivy, které hlavně s rostoucím věkem získávají na významu. Povíme si o nich později v článku. Nyní se pojďme zaměřit na situaci, kdy už s kulhající erekcí potřebujete pohnout okamžitě.

OVĚŘENÝ TIP: Kanadské bylinné tablety Vimax s dlouhodobými účinky na podporu erekce. Zákazníci potvrzují výrazné zpevnění erekce již po 1 měsíci užívání.

Jak řešit problém s erekcí rychle?

Pokud jste se nedejbože ocitli v situaci, kdy partnerka zoufale touží po sexu, ale vy se stále vymlouváte, že ještě chcete zkouknout jeden díl vašeho oblíbeného seriálu na Netflixu, něco je špatně.

Víte to vy, ví to ona. Po čase možná začíná tušit i vaše okolí. Jestli nechcete, aby vaši holku/ženu pígloval někdo jiný, podnikněte první ozdravné kroky. Přesně teď je čas, kdy je nevyhnutelná podpora erekce.

Léky na podporu erekce – zdravý muž lékařský předpis nikdy nedostane

S léky na podporu erkekce je to jako s chemickým hubičem škůdců. Úkol sice splní, ale zanechají za sebou spoušť. Spolu s nechtěnými parazity může totiž přípravek vzít do věčných lovišť i samotné plody zahrady.

Je sice fajn koupit si Viagru a vesele si zaskotačit. Na druhou stranu, četli jste někdy příbalový leták? Vedlejších a nežádoucích účinků má Viagra stejně mnoho, jako má Čína obyvatel.

V praxi to znamená, že vám sildenafil (účinná látka Viagry )otevře cévy v penisu tak, že budete moct souložit celou noc.

Na druhé straně si může dost nebezpečně pohrát s vaším tlakem. Pokud jste kardiak, případně máte další problémy s krevním oběhem, vždy se dvakrát zamyslete a vždy se poraďte se svým lékařem!

Podobné efekty mají i ostatní léky na erekci. Někdy je jejich síla ještě znásobena. Proto buďte chytří zahradníci a ptejte se zkušenějších.

Co ještě medicína nabízí?

Farmaceutický průmysl se může přetrhnout v tom, co svým klientům nabízí. Když chceme mít svoje penisy v kondici, mnozí z nás jsou ochotni platit nemalé sumy za nápravu.

Tak spatřily světlo světa operace penisu, kdy chirurg vkládá penilní implantáty, aby zlepšil celkové ztopoření. Dokonce si můžete vybrat zda zvolíte materiál polotuhý, nebo nafukovací. Něco ve stylu přifouknutá okurka o velikosti XXL. To zní přece “fantasticky”!

V podobném stylu jsou injekce aplikované přímo do topořivých těles penisu. Je to jako byste vstříkovali do své zeleniny cizí látku, aby vypadala větší a krásnější.

Látka se vstřikuje několik hodin před souloží. Na internetu jsou videa, kdy si borci píchají dávku sami.

Předchozí dvě metody mnohým mužům vyvolají zježené chlupy a mrazení v zádech už při pouhé představě. Není ani divu. Tato řešení jsou opravdu krajní.

Daleko sympatičtější metodou se zdá být léčba rázovou vlnou. Tuto metodu může doporučit váš urolog, pokud to váš stav vyžaduje. Rozhodně lepší způsob, než do sebe nechat řezat, nebo píchat. Co myslíte vy?

Zlepšit erekci dovede i nabídka sex-shopů

Možná si říkáte jak? Ať už půjdete do kamenné prodejny, nebo nakupujete online, narazíte minimálně na dvě zaručené pomůcky, které zlepší ztopoření vaší okurky. Jsou to:

Navštivte svůj oblíbený sexshop, máte-li nějaký a zeptejte se, co tyhle věcičky dovedou, případně se inspirujte v odkazech výše.

Gel na erekci – peníze si raději nechte

Jestli vám kámoš poradil jako zaručenou pomůcku na erekci gel, nevěřte mu. Tedy jen v případě, že je to dobrej kámoš, který to pochopí a myslíte to s ním dobře.

Jestliže vám tohle někdo tvrdí, nechal se zmasírovat reklamní kampaní na internetu. Faktem je, že gel vás maximálně zahřeje na penisu, ale víc od něj nečekejte.

 

Gely mají pouze ohřívací nebo chladivý účinek, ale na erekci nemají žádný vliv a vy byste vyhazoval peníze zcela zbytečně

Přírodní doplňky pro podporu erekce vám pomohou

V poměru bezpečnosti a účinnosti jednoznačně vyhrávají přírodní doplňky na erekci. Zejména ty s bylinným složením pozitivně podporují prokrvení penis.

Je to jako byste hnojili svůj záhon přírodním hnojivem. Každý, kdo byl někdy na vesnici může potvrdit, jak babičce skvěle kvetou záhony, když jim dává kvalitní přísun živin přímo od matky přírody. Prostě staré dobré byliny a extrakty z nich, které fungují.

Přírodní doplňky stravy jsou narvané bylinami, které mají historicky prokázaný účinek na lepší ztopoření vašeho kladélka. Vybavuje se mi příběh kamaráda, fitness instruktora. Ten jeden čas bral veliké dávky kotvičníku. V ložnici to pak byl on, kdo neměl stále dost 🙂

Samozřejmě existují i pomalejší, ale stabilnější metody podpory erekce

Je jasné, že k dobré erekci vedou i další způsoby. Dost možná je všechny znáte. Jak jsem slíbil v úvodu článku, teď se k nim v rychlosti vrátíme.

Pohybová aktivita

Zásadní pro veškerý spokojený život. Pohyb je život. Kdo stagnuje a nehýbe se, má to těžké. Obezita a horší zdravotní stav už klepou na dveře.

Dostatek zdravého pohybu vám zaručeně dá vitalitu, která se odrazí i na tvrdším penisu a lepším sexu. To je dávno známá pravda.

Jeden můj osobní tip: Nepřehánějte to s kolem, protože může erekci škodit.

Psychická pohodička

Když budete na rostliny a to včetně okurek mluvit a pozitvně na ně působit, vsaďte svoje boty, že porostou lépe. Bosi domů určitě nepůjdete, v tom mi můžete věřit.

Psychická pohoda hraje velikou roli v celém našem životě. Vaše erekce může být často odrazem vašeho psychického stavu i když jste jinak zdraví jako řípa.

Finále s kvalitním jídlem

Naše povídání zakončíme příjemně. Dobrým jídlem. Další notoricky známý fakt. Kvalitní strava uzavírá magický trojúhelník dobrého bytí.

Kvalitní potraviny mají extrémně dobrý vliv na kvalitní erekci stejně, jako dobrá půda pro vaši okurku a zeleninu vaší babičky. Takže milí zahradníci. Teorii už znáte. Teď je na vás převést ji do praxe. Hodně štěstí!


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015