Jak víme na základě vědeckých výzkumů, mění se s věkem úhel erekce. Proto lze změřením úhlu erekce zjistit biologický věk muže a jeho zdraví.

 

 

U zdravého muže ve věku:
15-20 let stojí nefritová hůlka na vrcholu sil a svírá s trupem úhel přibližně 45-60°. Tento úhel erekce odpovídá na ruce postavení palce, který je přiřazen plícím, průduškám a rovněž soustavě lymfatických žláz. Nefritová hůlka ve ztopořeném stavu bez ejakulace posiluje tyto orgány. Při ejakulaci jsou oslabovány všechny uvedené orgány i erekce. Důsledkem je ztráta bílkovin, sacharidů, vitamínů, minerálních látek a aminokyselin.

20-30 let stojí ztopořená nefritová hůlka ve své největší síle a svírá s trupem úhel přibližně 60-90°. Tento úhel erekce odpovídá na ruce postavení ukazováku, který je přiřazen tlustému střevu a nervům. Nefritová hůlka ve ztopořeném stavu bez ejakulace posiluje tyto orgány. Při ejakulaci jsou oslabovány všechny uvedené orgány i erekce. Důsledkem je ztráta bílkovin, sacharidů, vitamínů, minerálních látek a aminokyselin.

30-40 let stojí ztopořená nefritová hůlka ve slabší pozici a svírá s tělem vodorovný úhel přibližně 90-108°. Tento úhel erekce odpovídá na ruce postavení prostředníku, který je přiřazen krevnímu oběhu a sexualitě, alergickým reakcím a cévám.Nefritová hůlka ve ztopořeném stavu bez ejakulace posiluje tyto orgány. Při ejakulaci jsou oslabovány všechny uvedené orgány i erekce. Důsledkem je ztráta bílkovin, sacharidů, vitamínů, minerálních látek a aminokyselin.

40-50 let stojí ztopořená nefritová hůlka ve slabší pozici výkonnosti a naklání se od středu těla směrem dolů v úhlu přibližně 108-135°. Tento úhel erekce odpovídá na ruce postavení prsteníku, který je přiřazen endokrinní soustavě Sedmi žláz. Nefritová hůlka ve ztopořeném stavu bez ejakulace posiluje tyto orgány. Při ejakulaci jsou oslabovány všechny uvedené orgány i erekce. Důsledkem je ztráta bílkovin, sacharidů, vitamínů, minerálních látek a aminokyselin.

50-80 let stojí ztopořená nefritová hůlka v oslabené pozici a naklání se od středu těla směrem dolů v úhlu přibližně 135-144°. Tento úhel erekce odpovídá na ruce postavení malíku, který je přiřazen srdci a tenkému střevu. Nefritová hůlka ve ztopořeném stavu bez ejakulace posiluje tyto orgány. Při ejakulaci jsou oslabovány všechny uvedené orgány i erekce. Důsledkem je ztráta bílkovin, sacharidů, vitamínů, minerálních látek a aminokyselin.

Těmito údaji se můžete řídit při určování svého skutečného "biologického věku" a svého zdravotního stavu. Úhel erekce podle výše uvedených kategorií svědčí o "biologickém věku" – nezávisle na tom, jaký je váš kalendářní věk! Tak například 50letý muž se silou erekce 60°, která podle naší stupnice odpovídá stupni erekce 20letého mladíka, může mít z biologického hlediska výkonnost dvacetiletého. Čím zdravější jsou tedy pohlavní žlázy muže, tím strmější může být úhel erekce jeho nefritové hůlky.

Slabým pohlavním žlázám je samozřejmě možno vrátit sílu pomocí cvičení čchi-kung. K tomu je nutný každodenní trénink, s jehož pomocí se zase doplní energetické rezervy pohlavních žláz.

Autor: Mistr Chian Zettnersan – Stará čínská tajemství


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015