1) Léčení ve vyšších vibracích Nové Země se může zrealizovat pouze tehdy, když všichni převezmou svoji sílu do vlastních rukou. Váš prvořadý zájem musí spočívat v nalezení způsobů pomoci druhým, aniž byste jim odebírali jejich sílu. To by se mělo stát vaším základním úmyslem.

2) Veškeré léčení musí být vyžádáno. Na Nové zemi nebude možné léčit druhé, aniž by o to sami nepožádali.

3) Na Nové Zemi bude možné pomáhat druhým výhradně ve jménu nejvyšší pravdy. Rozpomeňte se prosím na to, že na Nové Zemi nebudou existovat žádná tajemství… Jako léčitelé musíte dovolit, abyste vy i vaše motivace byli zcela průhlední.

4) Jako léčitelé si musíte uvědomit, že nemoc nemusí být vždycky znamením, že se něco děje špatně. Jsou případy, kdy nemoc napomáhá změně, a vaší rolí je tento proces usnadnit. Mějte také na paměti, že nemoc je jenom jedním stavem zdraví. Pracujte se všemi stavy, abyste vytvořili prostředí, v němž zdraví převažuje.

5) Pro vás jako léčitele je důležité vždycky říkat svoji pravdu, ale přesto mějte na zřeteli, že pravda je relativní. Nechte si ve vyřčených slovech prostor pro růst. Svoji pravdu vyjadřujte tak, abyste také druhým dovolili zastávat jejich pravdu, aniž by se tou vaší cítit nějak ohroženi. Važte si každičké příchutě pravdy, ať se zdá od té vaší jakkoli vzdálená. Soutěživost je jenom iluzí polarity na herním plánu.

6) Jako léčitelé si budete muset často posvítit na vlastní ego a poctivě prozkoumat motivace ke svým činům i slovům. Vyvážené ego je pro léčení nezbytné. Pokud se vaše ego příliš rozroste, odřízne vás od zdroje. Avšak pokud bude neduživé, nebudete jako léčitelé moci začít pracovat. Klíčem je rovnováha.

7) Při rozhodování se procvičujte v umění rozlišování bez posuzování. Z toho, co vstoupí do vašeho pole, si pečlivě vybírejte, volte si pouze ty věci a nápady, které vaše vibrace doplňují. Všechno ostatní propusťte bez odsuzování. Nemusíte být součástí všeho. Vybírejte si jenom to, co vám poskytuje výživu.

8) Nejmoudřejší slova, které léčitel může říci, zní: „Já nevím.“

9) Mějte na paměti, že vaše skutečná síla léčitele spočívá v tom, že jste zranitelní. Jedinečnými vás činí vaše lidství. Nechte jej prozářit vším, co děláte. Když o svých chybách budete s druhými mluvit zcela otevřeně, vaše zdánlivá slabost se brzy stane vaší největší sílou.

10) Nespouštějte ze zřetele, že nad tím, jaké myšlenky vám vstoupí do mysli, nemáte žádnou kontrolu. Ale kontrolu musíte mít nad tím, co v ní zůstane. Přeberte zodpovědnost za to, že se stáváte mistry svých myšlenek a tento proces prožívejte společně se svými klienty.

11) Pamatujte, že základní motivace je u všech stejná. Vidíme vás jako děti v tmavé místnosti, které všechny hledají dveře, za nimiž je světlo. Připomínáme vám, že nejsnazším způsobem, jak najít Světlo a nikoho přitom neporanit, je držet se za ruce.

12) Nezapomínejte, že na herním plánu nikoho vyléčit nelze. Lze jenom vytvořit prostředí a nabídnout ho druhým, aby se – pokud si to sami zvolí – vyléčili sami,. Nepřebírejte zodpovědnost za vyléčení někoho jiného, než jste sami. Pamatujte si, že zodpovědnost je vyváženost síly. Pomozte těm, které léčíte, aby za sebe převzali zodpovědnost a tím i vlastní skutečnou sílu.
Chovejte se k sobě s úctou, vzájemně se podporujte a hezky si spolu hrajte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 150 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
loading...
Sdílet
Předchozí článekPodstata bolesti
Další článekPorod po termínu

Komentáře