Přinese to osvěžení a  větší chuť a výsledky. Vám, co práci nemáte, může přijít zajímavá nabídka, pokud si to upřímně přejete. Využijte ji, povede k novému růstu osobnosti a objevení nových schopností.

Zdraví:
Energie do žil vstupuje pomaleji, ale vytrvale.Vitalita by tedy měla být lepší. Přeci jen však stále nepodceňujte jarní teploty. Počasí je pořád ještě náladové, možné jsou rýmy a lehká nachlazení. Dopřejte si pobyt na jarním slunéčku, ale buďte teple oblečení.Velká síla začíná přicházet s prvními květinami,proto nezapomeňte rozmlouvat s jejich vnitřními bytostmi. Je v nich ukrytá největší síla pro Vašeho ducha, což budete úročit v pozdější části roku… Posilujte své tělo přísunem vitamínů a minerálů, pijte jarní pročišťovací čaje, pomůže to uvolnit napětí v žilním systému.

Vztahy:
Dávejte si pozor na příliš velké vášně,emocionalita začíná nabývat na síle. Konflikty nevedou k žádným kvalitním závěrům. Je na místě důslednost, disciplína a romance nemá zde místa. Povýšenost je bohužel v této době pravděpodobná a mohla by vytvářet třecí plochy v úrovni mezilidských vztahů, především však na pracovišti. Partnerské vztahy naopak vášněmi můžete  okořenit, takže se nebraňte milostnému dobrodružství či krátkému flirtu. Pozor však,neflirtujte na pracovišti,mohlo by to mít neblahé následky…

Komentáře