Přinese to osvěžení a  větší chuť a výsledky. Vám, co práci nemáte, může přijít zajímavá nabídka, pokud si to upřímně přejete. Využijte ji, povede k novému růstu osobnosti a objevení nových schopností.

Zdraví:
Energie do žil vstupuje pomaleji, ale vytrvale.Vitalita by tedy měla být lepší. Přeci jen však stále nepodceňujte jarní teploty. Počasí je pořád ještě náladové, možné jsou rýmy a lehká nachlazení. Dopřejte si pobyt na jarním slunéčku, ale buďte teple oblečení.Velká síla začíná přicházet s prvními květinami,proto nezapomeňte rozmlouvat s jejich vnitřními bytostmi. Je v nich ukrytá největší síla pro Vašeho ducha, což budete úročit v pozdější části roku… Posilujte své tělo přísunem vitamínů a minerálů, pijte jarní pročišťovací čaje, pomůže to uvolnit napětí v žilním systému.

Vztahy:
Dávejte si pozor na příliš velké vášně,emocionalita začíná nabývat na síle. Konflikty nevedou k žádným kvalitním závěrům. Je na místě důslednost, disciplína a romance nemá zde místa. Povýšenost je bohužel v této době pravděpodobná a mohla by vytvářet třecí plochy v úrovni mezilidských vztahů, především však na pracovišti. Partnerské vztahy naopak vášněmi můžete  okořenit, takže se nebraňte milostnému dobrodružství či krátkému flirtu. Pozor však,neflirtujte na pracovišti,mohlo by to mít neblahé následky…