Na menší bílý papírek, který se vám vejde do peněženky, napište tužkou přání ohledně peněz. Můžete i přesnou částku. Pak vezměte červenou pastelku a dělejte okolo čísla kroužky po směru hodinových ručiček. Tuto kruhovou čáru kreslete alespoň jednu minutu, dokud nebudete mít pocit, že vaše přání získalo na síle. Stejným způsobem také můžete odmítnout nerozumné finanční požadavky, které po vás někdo chce, akorát tento rituál musíte dělat PROTI směru hodinových ručiček.

Důležité je, si ale zároveň všímat příležitostí a v pravý čas se chopit své šance. Protože penízky nám nepřiletí na parapet a nebudou nás sami prosit – vezmi si mě. Papírek s napsaným přáním noste stále u sebe. V kapse, v peněžence nebo ho mějte v noci pod polštářem a když se přání splní, poděkujte a papírek spalte.

A tady nabízím ještě jeden osvědčený a navíc zábavný návod na to, jak si finančně polepšit.

Kupte si sešit v tvrdých deskách, lepidlo a časopisy pro horních 10 000. Udělejte si čas, nejlépe večer při úplňku, otevřete vínko, dejte nohy nahoru a vyrobte si svůj SEŠIT SNŮ. Vystřihněte si z časopisu každý obrázek, který pro vás představuje bohatství. Vystřihněte ho, nalepte do sešitu a napište si k němu červenou tužkou přání v tomto znění: „To je moje, To budu mít, Tuto částku budu mít na svém účtu, Tento dům mi bude patřit, Tady strávím dovolenou atp.“ Připište datum a podepište se.

Nemusíte vůbec říkat, jak toho chcete dosáhnout, jenom to oznamte … on to někdo nebo něco zařídí. Nešetřete papírem,klidně sešit zaplňte až do poslední stránky. Každý den si svůj sešit snů prolistujte a představujte si, že toto vše k vám přichází. A zaručuji vám, že i brzy přijde.

Vaše Regina

Sdílet
Předchozí článekMOUDROST
Další článekHLÍVA ÚSTŘIČNÁ

Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015