dvojplamenyHádky a půtky mezi dvojplameny začínají na začátku 3. fáze, poté, co už jste nějakou dobu spolu. Všimněte si, že ani jeden z vás ve skutečnosti nemůžete žádnou hádku vyhrát. Jenom štěkáte jeden na druhého. Je to proto, že váš dvojplamen je vaše druhé já.

Představte si, že se hádáte s vaším obrazem v zrcadle. Vaše chování se dokonale zrcadlí. Váš obraz nepřestane, dokud nepřestanete vy.

Hádky mezi dvojplameny v této fázi nedávají žádný smysl. Budete se hádat snad kvůli všemu (mimochodem, na ničem z toho nebude později záležet, jakmile překonáte tuto fázi). Tyto hádky však mají hlubší význam.

 Ve skutečnosti mají tyto hádky za úkol vyčistit všechny karmické nánosy a negativitu, kterou jsme si nashromáždili za stovky a tisíce inkarnací v minulosti. Naše mysl však vyšší božské plány nechápe. A proto nás tyto hádky vyvádějí z míry.

Váš dvojplamen, stejně jako zrcadlo, odráží všechno, co je uvnitř vás. Což jsou i věci, o kterých vůbec nevíte, že je v sobě máte.

To, co o sobě víme, se běžně omezuje jen na to, kým jsme v této inkarnaci. Ta je jen jednou z mnoha inkarnací, kterými jsme si prošli a které si vědomě nevybavujeme. Většina z nás si prošla tisíci inkarnacemi tady na Zemi. Z nich si neseme mnohé zbytkové energie ve formě negativních emocí, vjemů, špatných myšlenkových vzorců. To nám zabraňuje abychom dosáhli vyšších stupňů vědomí a mohli si plně užít "bytí".

Tento proces shromažďování negativity v podstatě vznikl z bolesti při prvním oddělení od našeho dvojplamene. Od té doby se v paměti naší duše nahromadilo mnoho vrstev této negativity.

Vědomá mysl si uvědomuje pouze to, co se událo v naší stávající inkarnaci. Duševní paměť není naší mysli běžně přístupná. Dalo by se říci, že v každé inkarnaci, máme novou mysl, duševní paměť je ale požád stejná, vždycky.

Náš dvojplamen, jenž je naší součástí, má přístup do těch nespodnějších vrstev naší duše. Nahromaděná negativita, která se zde usadila se začíná otřásat, uvolňovat a vyplouvat na povrch, aby mohla být  propuštěna nebo přetransformována v lásku. To je nezbytné v každé poslední inkarnaci dvojplamenů, mají-li postoupit do vyšších úrovní bytí.

Váš dvojplamen vytahuje všechno, co je hluboko ve vás na povrch, aby to mohlo být vyřešeno. To je vskutku božský proces, při kterém se oba vzájemně léčí a zbavují se všeho, co není čistou láskou.

Pro naši mysl, která tomuto božskému procesu nerozumí, se však tyto hádky jeví jako matoucí, překvapivé a zraňující.

Proto často začnete svůj dvojplamen obviňovat z toho, že to díky němu se neustále cítíte mizerně. Ve skutečnosti to není váš dvojplamen, ani hádka samotná, co vám toto nepohodlí způsobuje. Jsou to právě ty vrstvy zbytkové negativní energie, které propouštíte. Váš dvojplamen je pouze pomáhá dostat na povrch.

Na to nejsme zvyklí a neuvědomujeme si to. Je to proto, že v takové intenzitě to dokáže jen náš dvojplamen. Ostatní lidé a karmické vztahy nám rovněž podobně pomáhají čistit tyto vrstvy, ale náš dvojplamen zasáhne rovnou všechny vrstvy na jednou.

To naši mysl mate. Máme tendenci si myslet, že nám to způsobuje náš dvojplamen, protože nevíme, že už je to v nás. Energie dvojplamenů je jako sprcha lásky. Smývá z nás všechno, co není láska. Ale abychom se toho mohli zbavit, musí se to nejdříve zviditelnit a dostat na povrch.

V této fázi se stává, že začnete pochybovat o vaší lásce, neboť jste přesvědčení, že láska (nebo někdo, kdo vás miluje) takovou bolest nezpůsobuje. Je nezbytné pochopit, že toto je dvojplamenná láska. Ta nejhlubší, co může být…nejen na Zemi, ale v celém vesmíru. Tohle je vaše druhé já, někdo, kdo vás dokáže vyléčit do hloubky, kam nikdo jiný nedosáhne.

Vaše duše to ví. Vaše mysl tomu ale nerozumí, obzvláště tehdy, kdy tento proces probíhá, což způsobuje mnohá nedorozumění.

To je ten důvod, proč lidé říkají, že vztah s dvojplamenem je sice nejkrásnější, ale zároveň to nejobtížnější ze všech.

Ano…může to být těžké, když čistíte všechny vrstvy tísíců inkarnací, které se ve vás usadily. Ale pamatujte, že tento božský proces je něco, z čeho budete mít oba velký prospěch.

Autor: The Eternal Bliss

Překlad: Eidheann z www.theeternalbliss.wordpress.com


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015