Toužíte po skutečném erotickém zážitku? V tom případě by ve vašem erotickém kufříku neměly chybět hračky značky Satisfyer. Jeden model tedy určitě! A my vám prozradíme který!

Značka Satisfyer má na trhu s erotickými hračkami velmi dobré renomé. Jak by také ne. V celosvětovém měřítku si již získala miliony příznivců, jejichž sexuálnímu životu vrátila ztracený náboj. Pokud na tom jste podobně, rozhodně byste je měli následovat. Věřte, že nebudete litovat.

Toužíte po rychlém orgasmu?

Můžete ho mít. Dovede vás k němu sofistikovaná erotická hračka Satisfyer Pro 2 Next Generation. Tento název rozhodně není nadhodnocený. Představuje totiž pomůcku pro sexuální potěšení příští generace. Která se třeba nebude chtít spoléhat na asistenci opačného pohlaví. Proč by také měla, když se může obsloužit sama. Alespoň co se čistě fyzického potěšení týče. Hračku, která by nabízela lásku a vřelé objetí člověka z masa a kostí, ještě nikdo nevymyslel. Což však neznamená, že se tak nestane. Velmi vynalézaví jsou v tomto smyslu Japonci, kteří určitě brzy přijdou i s robotem schopným vyjadřovat své city.

Technologicky vyspělé erotické pomůcky

Ale zpět k tématu, kterým jsou technologicky vyspělé erotické pomůcky. Ty se zabydlely v ložnicích mnohých z nás. Využíváme je při autoerotice i sexu v páru. Dokáží nás pořádně rozparádit a maximálně uspokojit. Model Satisfyer Pro 2 například naprosto jedinečným způsobem stimuluje klitoris. Tak, a tímto se omlouvám zručným pánům, jak to dokáže málokterý muž. Aniž by se ho přitom přímo dotýkal.

Bezdotyková tlaková stimulace

Erotická hračka Satisfyer Pro 2 funguje totiž na principu tlakové, a tudíž bezdotykové stimulace. Přístroj jednu z nejcitlivějších částí ženského těla jemně nasaje a následně prostřednictvím tlakových vln naprosto jedinečným způsobem stimuluje. Zřejmě si, milé dámy, dokážete představit, co bude následovat. Několikanásobné orgasmy a do té doby neobjevené pocity slasti. Zamlouvá se vám tento scénář?


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015