Jestliže hledáte vhodné bydlení pro svoje blízké v důchodovém věku, přijďte navštívit náš Seniopark v Sokoleči. Pro všechny ubytované poskytujeme v našich Seniorparcích asistenční služby, díky kterým si můžete být jisti, že je dobře postaráno o každého nájemníka. Seniorpark je alternativou domova pro seniory, pomáhá s péčí rodině o její starší členy. Obyvatelé Seniorparku tak získají služby podobné jako v Domě s pečovatelskou službou.

Díky profesionálně zajištěné péči o svoje příbuzné si zajistíte svůj klid i dobré vztahy v rámci rodiny. K dispozici má každý vlastní byt s kuchyňskou linkou, koupelnou a může si samozřejmě přivézt ze svého domova nejen vybavení domácnosti, ale i svého domácího mazlíčka. Také svoje osobní věci, jako jsou knihy, či sbírky, potřeby pro koníčky, třeba fotoaparát, nebo malířské potřeby.

Mezi službami, které našim nájemníkům poskytujeme, patří například dovoz obědů, nákup potravin, výpomoc v bytě. Pravidelně organizujeme společenské akce ve společných prostorách Seniorparku, zveme odborníky na debaty o zajímavých tématech, pořádáme kulturní večery, nebo společné výlety. V areálu pěstujeme zeleň a každý obyvatel se může starat o vlastní zeleninu, či záhonky rostlin.

V případě nemoci zajistíme pro nemocného vyzvednutí léků, či odvoz k lékaři společným autem. Naši stálí zaměstnanci pomohou také ochotně s vařením, péčí o lůžkoviny, nebo s úklidem bytu. Do bytu si každý může pozvat přátele či příbuzné k různým příležitostem, jako jsou oslavy, výročí, či na svátky.

Přivezte svoje blízké na prohlídku našeho Seniorparku v Sokoleči, který může nahradit pobyt v Domě s pečovatelskou službou v Kolíně, či dalších pečovatelských zařízeních. Přesvědčíte se sami, že u nás najdete příjemné místo pro strávení podzimu života.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015