Neotálejte a zarezervujte si svůj silvestrovský pobyt! Později už nebudou! Nebo budou přebrané. A jaký zvolit?
Na Silvestra bychom se měli pořádně odvázat, nemyslíte? Oslavit to, že jsme ve zdraví přežili předcházející rok. A že jsme toho letos zažili hodně. Covid, inflace, krachující energetické společnosti, volby, ceny elektřiny a plynu dosahující maxim. To všechno alespoň jeden den hoďte za hlavu. Kdy? No, právě na Silvestra!

Silvestrovské pobyty na jednom místě

Pokud si poslední den v roce opravdu chcete užít, doporučujeme s rezervací silvestrovského pobytu neotálet. Jejich bohatý výběr najdete například na serveru Spa.cz, který nabídky jednotlivých lázeňských domů a rezortů včetně těch nabízejících silvestrovské pobyty, sdružuje. Zde zkrátka najdete všechny silvestrovské pobyty 2021 na jednom místě.

Ve wellness, nebo na horách?

Je libo Silvestr ve wellness? Máte ho mít. Stejně jako Silvestr na horách s programem. Bohatý program, výborná gastronomie, živá hudba, bohatý silvestrovský program včetně ohňostroje, rautu či galavečera s tombolou, to vše pro vás připravili třeba v Luhačovicích. Za špičkovou gastronomií a neomezeným wellness se však můžete vydat i na Slovácko. Konec roku ale budete moci oslavit i ve Františkových Lázníchlázních. I zde na vás čekají lákavé wellness procedury, masáže, koupele a řada fitness aktivit. Nový rok tak budete moci přivítat patřičně fit a v kondici.

Vybírejte na Spa.cz

A pokud jste zvyklí konec roku trávit na horách, ale i představa wellness je pro vás lákavá, vyberte si nějaký wellness rezort v horách, a dostane se vám obojího. Dechberoucích horských panoramat, pod nimiž si to přes den budete svištit na lyžích, a večer se ponoříte do vířivky a zaplavete si v bazénu. I tyto wellness pobyty opět můžete vybírat na severu Spa.cz. V nabídce navíc jsou i velmi levné silvestrovské pobyty. A ty úplně nejčerstvější nabídky aktuálně přináší facebook Spa.cz. Sháníte-li zkrátka silvestrovský pobyt 2021, rozhodně jste na správné adrese. Přes 3 000 lázeňských a wellness pobytů si přehledně filtrujte na Spa.cz.

Komentáře