Čtyřicetistránková brožura obsahuje velmi cenná vysvětlení, proč nám lékaři v MS centrech doporučují konzumovat právě to či ono, a naopak nám nedoporučují jíst něco jiného.

Díky podpoře firmy Bayer Schering Pharma vznikla unikátní pomůcka, která obsahuje i výčet potravinových doplňků, u kterých se potvrdilo, že mohou pacientům s RS prospívat. Nechybí ani cenné informace, v jakých potravinách se všechny vitaminy a minerální látky potřebné při RS nacházejí, a v jakém množství je konzumovat, aby tělo dostávalo denní doporučenou dávku.

A nechybí ani vyzkoušené recepty na přípravu polévek, hlavních jídel, salátů a moučníků, které jsou nejen chutné, ale odpovídají i zásadám uvedeným v této publikaci.

 

Brožuru „Stravování při roztroušené skleróze“ můžete získat za příspěvek pro Sdružení mladých sklerotiků 50 Kč. Posíláme ji výhradně na dobírku, přičemž adresát při převzetí balíčku uhradí i poštovné cca 84 Kč). Podotýkáme, že občanské sdružení SMS nemá žádné státní ani jiné dotace.

 

V případě zájmu si můžete objednat brožuru o zdravém stravování při RS na: alena.63@seznam.cz.

Nezapomeňte uvést svou poštovní adresu. Brožury nosíme na poštu vždycky nejbližší sobotu následující po objednání, takže pošťák Vám objednanou publikaci přinese na dobírku už v následujícím týdnu po objednání. Prosíme, myslete na to v době dovolených, kdy po objednání třeba nebudete doma a zásilka by se nám zbytečně vrátila jako nedoručená.

 

Sdružení mladých sklerotiků

Komentáře