Krevní skupině B nejlépe prospívá cvičení, která nejsou ani příliš aerobně intenzivní, ani zcela zacílená na duševní relaxaci. Ideální rovnováha spočívá v mírné aktivitě společně s jinými lidmi – jako je skupinová pěší turistika, jízda na kole, méně agresivní bojová umění, tenis a mírné aerobní cvičení. Méně prospívá sport, který je krajně soutěživý, jako je squash, fotbal nebo basketbal. Nejúčinnější cvičební program by měl být složen ze tří nebo více dnů v týdnu intenzivní tělesné aktivity a dvou dnů relaxačních cvičení.

Je možno vybrat si z těchto aktivit:

Druh cvičení       Délka trvání [min]      Frekvence [týdně]
Aerobik 45-60 3x
Tenis 45-60 3x
Bojová umění 30-60 3x
Gymnastika 30-45 3x
Pěší turistika 30-60 3x
Jízda na kole 45-60 3x
Plavání 30-45 3x
Rychlá chůze 30-60 3x
Silový trénink 30-45 3x
Golf 60 2x
Tchaj-či 45 2x
Hatha jóga 45 2x

   Otázka osobnosti krevní skupiny B – Dávní lidé s krevní skupinou B byli konfrontováni s novými zeměmi, neznámým klimatem a promícháváním ras, proto museli být pružní a tvořiví, aby přežili. Potřebují méně harmonické uspořádání než usedlejší skupina A, stejně jako méně lovecké účelnosti než krevní skupina 0. Biologicky je tato skupina mnohem pružnější a přizpůsobivější, méně zranitelná mnohými nejčastějšími nemocemi. Krevní skupina B, která žije v harmonii, pracuje, cvičí a jí vyváženou stravu, je základem přežití.

    Krevní skupina B má mnoho výhod. Tito lidé mají v sobě prvky duševní, citlivější aktivity, cítí se méně provokováni různými výzvami a konfrontacemi. Umí najít jiný pohled na věc, umí být empatičtí. Čínská, japonská a mnoho dalších asijských společností jsou složeny z vysokého počtu lidí s krevní skupinou B. Čínská medicína – dávná, přírodní a komplexní, klade velký důraz na vyváženost fyziologického a emočního stavu. Bezuzdná radost je čínskými lékaři považována za nebezpečnou pro rovnováhu srdce. Rovnováha a harmonie – to je druh medicíny krevní skupiny B.

   Tradiční židovská populace má převážně krevní skupinu B bez ohledu na jejich geografickou polohu. Židovské náboženství a kultura představují promísení mysli, duše a materiálna. V židovské tradici žije inteligence, mír a duchovno po boku silné tělesnosti a připravenosti k boji. Mnoha lidem to připadá jako protiklad. Je to však skutečná harmonická energie činů krevní skupiny B.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 150 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
REKLAMA:
loading...

Komentáře