Být dobrem, ovládnout svou mysl a žít v přítomnosti.
Tímto jsme v souladu s vesmírnými (Božími) zákony.
Vše ostatní nám poté Vesmír dodá sám.


Když se svým vědomím budete nacházet pouze v přítomném okamžiku vypozorujete, že ve skutečnosti žijete v čase který neubíhá.


Prostě Jste v Tady a Teď a události, které jsou již za Vámi byly pouze odcházející energie a uvolnily prostor pro nově přicházející, které jste si k sobě přitáhli. A tak je to pořád dokola, takový koloběh energií – "přijdou a odejdou" vždy přijdou nové a poté odejdou. Co si v přítomnosti utvoříme to k nám i přijde.

Pokud říkáme, že čas nám ubírá naše mládí, že stárneme protože nám ubíhá čas, přítahujeme si k sobě energie, které způsobují stárnutí našeho fyzického těla. Naše tělo rychleji stárne,protože mu to dovolíme. Předáme (nevědomím) tuto energetickou informaci našim buňkám v těle a tím v našem těle dochází v procesu "stárnutí" kdy si buňky mezi sebou tuto informaci také předávají.


Máme schopnost si věk sami prodloužit, jen k tomu použít ty správné vnitřní nástroje.
To platí i u nemoci, např. když buňkám předáme energetickou informaci, že se neuzdravíme, nevěříme v naše uzdravení, tímto posilujeme nemoc – energie nízké, neboť naše buňky dostali informaci neuzdravovat naše fyzické tělo.
I s našimi buňkami je potřebné umět komunikovat.
Posilujme si zdraví, prodlužujme si věk.

Takto funguje a vše je se vším energeticky propojeno, záleži jen na nás jak ovládáme svou mysl. Ale k tomu je i potřebné žít zdravě a bez všech těch chemických jedů, které v našich orgánech tak akorát blokují naše energie tj. vzdát se cigaret, velkého množství alkoholu, drog, léků. Raději si dopřejme přírodní produkty vyráběné bez chemických přísad a plody matičky Země. Tím je myšleno, vše co souvisí z vyššími energiemi. Když se naučíme správně pracovat se svými energiemi, umět nasměrovávat svou mysl tím správným směrem nemusíme se obávat, že je něco v našem životě nemožné.

S láskou a krásnými tvořivými energiemi Pleja…


Zdroj článku – Pleja Světlo Krystal – FB