DANA – duchovní, nadaná a citlivá. Inteligence je vrozená.Dovede být milující a věrná. Nedoporučuji dávat jméno v Rybách a Raku, možné problémy se srdcem či cévami. Vládne Merkur a Slunce. Někdy citová labilita při špatné konstelaci Měsíce.

DANIEL – učenlivý, bohémský, citlivý, peníze používá jako prostředek k dosažení svých cílů. Má rád citovou stabilitu. Je nervózní, pokud ji nemá. Může cokoliv, ale rodina musí být tam, kde on chce. Jméno vhodné pro všecna znamení. Daniel narozený v Blížencích hledá smysl života po celém světě, až v pozdním věku přijde na to, že vše je uvnitř jeho duše. Vládne Merkur, Venuše a Uran.

DANIELA – vládnoucí a inteligentní jméno. Velmi popudlivé v Beranu, Býku, Kozorohu a Štíru- tato znamení je lépe zcela vynechat. Velmi dobré je při narození v Rybách, Raku, Vodnáři, Váhách. Ještě snad trochu ve Střelci. Lev je také neurotický a despotický, ale nadaný a cílevědomý. Vládne Merkur, Měsíc a Uran. Slunce je nejsilněji působící planeta.

DARJA – opět jméno zatížené sedmičkou a šestnáctkou. Citové problémy, srážky se životem, můj názor je: nedávat toto jméno vůbec. Vládne Merkur, Slunce, Venuše a neustále krouží Saturn.
 

Iva Hédlová podle Camily Karolinss ( Jméno je váš osud )


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015