Šéfujete restauraci a marně pátráte po inspiraci na obměnu denního menu? Chtěli byste svým hostům servírovat chutná a originální jídla dle nejnovějších kuchařských trendů? Nahlédněte pod pokličku Chef Clubu, originálnímu kuchařskému konceptu, který přináší ty nejnovější kulinářské trendy do profesionálních kuchyní. A nejen to, Chef Club dodává na trh produkty té nejvyšší kvality a také vám přináší nové a nové recepty a tipy od opravdových kuchařských mistrů.

Osobitý přístup každé restaurace

Každá restaurace má jiné pojetí, jiné priority, jiná jídla a jinou klientelu. Co by ale mělo být společné, je pečlivě sestavený jídelní lístek, důraz na kvalitu zpracovávaných potravin od prověřených dodavatelů a zařazování nových receptů a nových kombinací jídel.

Recepty od kuchařských velmistrů

Na stránkách Chef Clubu vám ti nejpovolanější z kuchařského řemesla pravidelně servírují nové recepty, kde najdete nejen všechny potřebné ingredience a postup přípravy, ale také dobu přípravy a kalkulační list, kde podle cen nakoupených surovin snadno spočítáte cenu za porci.

Nechte se inspirovat recepty, nebo si rovnou stáhněte kuchařku, kterou pro vás připravili kuchaři Chef Club spolu s kolegy z Asociace kuchařů a cukrářů ČR. Získáte tak 20 propracovaných receptů včetně všech náležitostí. Překvapte i vy hosty ve své restauraci a buďte v kontaktu s nejnovějšími trendy ze světa gastronomie!


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015