Mandle - trháníMaminky mi píší, zda mají "poslechnout" rady lékařů, kteří jejich dětem doporučují vytrhnout mandle. Vždycky odpovídám- proboha ne!
Nejlepší je přejít rovnou na stravu, která problémy s mandlemi vůbec nezpůsobuje.


Základem je vyřadit z jídelníčku cukr v jeho rafinované i přírodní podobě (pozor zejména na módní melasu – pěkné svinstvo na mandle).

Dále mléko a hlavně sladké mléčné výrobky (nejhorší jsou sladké jogurty s ovocem, pacholíky, pribiňáky a podobně, kterými maminky krmí děti v litrech), výrobky z bílé mouky, veškeré ovoce (po odeznění problémů lze jíst uměřeně ovoce z naší klimatické zóny – tedy nic z tropů a subtropů).

V případě mléčných výrobků pozor hlavně na smetanové zmrzliny, mražené krémy, mražené tvarohové krémy. Vše bývá často kombinováno s nějakým druhem čokolády pochybného složení. Pozor také na karob, který se mylně používá jako "zdravá" náhražka kakaa.

Je důležité si uvědomit, že vyoperováním mandlí dojde ke značné zátěži zejména sleziny (lymfatického systému), protože sajrajt z nevhodné stravy, který se lokalizoval v mandlích nyní koluje v těle.

Celkově tedy dochází ke značnému tělesnému oslabení a snížení imunity.

Řada zahraničních studií také potvrzuje, že vyoperované mandle se mohou za určitých okolností podílet na vzniku chronického únavového syndromu, roztroušené sklerózy, a depresí! Během narkozy se také odštěpuje duše, není to všechno trochu moc přes čáru, milí rodiče?

Problémem dnešní doby je stále velmi nízká informovanost, ale na nikoho se už vymlouvat nemůžeme. Informací je všude dost, stačí hledat a chtít najít.

Natálie

Zdroj: FB


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015