Dnes již je známo, že se u lidí pravidelně konzumujících velké množství syrového ovoce a zeleniny vyskytuje nižší procento srdečních chorob, rakoviny a dalších vážných onemocnění. Tito lidé tak mají šanci na delší a zdravější život. Každý by měl jíst alespoň šest porcí ovoce a zeleniny denně. Bohužel jen málo z nás tak činí, a i když někdy snaha nechybí, je docela možné, že konzumujeme produkty bez dostatku živin, protože jsou předzpracované a ovlivněné životním prostředím.

   Forever Kids je skvěle chutnající multivitamin, který vám dodá potřebné vitaminy a minerály společně s nejlepšími substancemi, které slibují být senzací v oblasti správné výživy nastupujícího století – fytonutrienty. Fytonutrientová základna Forever Kids je derivovaná z mrkvového prášku, acerolového extraktu (výtažek z třešní a višní), brokolicového, špenátového a zelného prášku, jablečného pektinu, brusinkového koncentrátu, rajčatového prášku a citrusových bioflavonoidů.

   Výrobek obsahuje 100% doporučené denní dávky vitaminů A, C, D, B1, B2, B5, B6, niacinu, biotinu, zinku a mědi, a 75% a více doporučené denní dávky vitaminu E a kyseliny listové, plus vitamin B12, vápník, hořčík a mangan.

   VitaminA (50% betakaroten a 50% acetát, protože někteří lidé s určitými zdravotními problémy nemohou přeměnit betakaroten na vitamin A), důležitý antioxidant, ‚požírač‘ volných radikálů, podporuje růst a regeneraci tělní tkáně, tvorbu kostí, zdravé kůže a vlasů, posiluje funkce imunity.

   VitaminB1 (thiamin mononitrát) – nezbytný pro řádné fungování nervového systému, podstatný pro přeměnu sacharidů na energii.

   VitaminB2 (riboflavin) – důležitý pro normální pokožku a tvorbu červených krvinek, nezbytný pro uvolňování energie z potravy.

   VitaminB5 (kyselina pantotenová, d-kalcium pantotenát) – nezbytný pro normální růst a syntézu proteinu.

   VitaminB6 (pyridoxin) – zásadní pro zdravou pokožku, nepostradatelný pro zdravou reakci imunitního systému, napomáhá při rozkladu bílkovin na jejich využití organizmem ve formě zdroje energie.

   VitaminB12 (kyanokobalamin) – zvyšuje tělesnou energii tím, že ulehčuje zažívání, napomáhá při katalyzaci reakcí Krebsova cyklu, nezbytné pro normální metabolizmus energie.

   VitamicC (kyselina askorbová) – antioxidant, podporuje imunitní funkce a hojení, podporuje vývoj zdravých buněk, nezbytný pro správnou tvorbu buněk.

   VitaminD (cholekalciferol) – pomáhá vytvářet kostní hmotu a zabraňuje její ztrátě, zvyšuje využití vápníku a hořčíku, důležitý při regulaci rovnováhy tekutin v těle.

   VitaminE (tokoferol) – silný antioxidant, ochraňuje buňky před volnými radikály, stimuluje imunitní systém a hojení, základ pro normální růst a vývoj.

   Biotin – nezbytný pro syntézu proteinu a růst nehtů a vlasů, hraje důležitou roli při metabolizmu tuků a sacharidů.

   Vápník – nutný pro vývoj silných zubů a kostí, důležitý při řízení nervových impulsů.

   Měď – podporuje normální růst a spolu s dalšími minerály ochraňuje tělo.

   Kyselina listová – podporuje syntézu DNA/RNA a replikaci buněk, snižuje výskyt neuro-tubulárních defektů při narození.

   Hořčík – pomáhá absorpci kalcia a tvorbě kostí a zubů, důležitý pro normální zažívání, nezbytný pro uvolněné nervové impulsy a svalové kontrakce.

   Mangan – podporuje normální vývin těla, důležitý při tvorbě silných kostí.

   Niacin – hraje důležitou roli při uvolňování energie v metabolizmu, nezbytný pro řádné fungování nervového systému.

   Zinek – podporuje normální růst, pomáhá procesu hojení, ochraňuje proti volným radikálům a posiluje imunitní funkce.

   Všechny tyto základní živiny v kombinaci s fytonutrienty poskytují vynikající základ pro nás všechny, ale speciálně pro děti. Pro ty z nás, kteří používají ostatní výrobky, přidání fytonutrientů doplňuje a uzavírá naši základní nutriční bázi. Forever Kids je nesmírně důležitý přídavek k našemu Forever životnímu stylu. Je zdravý, skvěle chutnající, a legračně tvarovaný. Pochutnejte si.

  KOUPIT V E-SHOPU


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015