Není nic příjemnějšího, než si po náročném pracovnímu dnu odpočinout a zrelaxovat se. To vše nabízejí masážní křesla společnosti RS Royal.

Proč právě masážní křesla?

Společnost RS Royal na svém webu rskresla.cz nabízí masážní křesla v elegantním designu, s celou řadou užitečných funkcí. Kromě masáží si můžete vychutnávat vyhřívání. Určitě využijete také hudební doprovod, který podpoří vaši relaxaci. Vybírat si můžete z celé řady masážních programů a zvolit si můžete i celkovou délku masáže.

Pořídíte-li si masážní křeslo, můžete si masáže užívat kdykoli budete mít čas, v klidu a pohodlí domova. Nemusíte čekat na volný termín v masážním salonu a také se nikam nemusíte trmácet. Masáž si můžete užívat třeba během sledování vašeho oblíbenéh televizního programu.

Masážní křeslo 4D – RS-1310/B

Masážní křeslo 4D – RS-1310/B umožňuje vychutnávat si jeden z 24 automatických masážních programů. Zvolit si můžete program nebo pozici nstavíte manuálně. Díky tomu si můžete užívat příjemnou masáž. V nabídce naleznete také protahovací techniky, které se používají při Thajské masáži. Sílu a účinnost masáže podpoří funkce Zero- Gravity. Ta podporuje uvolnění a pomáhá rozproudit krevní oběh. Masážní cykly jsou různé dlouhé, na výběr máte 10, 20 nebo 30 minut. Příjemným doplňkem jsou vyhřívané prvky z uhlíkových vláken určené pro záda a lýtka. Maximální teplota je 52°C.

Masážní křeslo – RS-3570/W

Masážní křeslo – RS-3570/W je další model, který si můžete u společnosti RS Royal objednat. Jeho součástí je 14 masážních programů, které si můžete vychutnávat. Chcete-li, aby byla masáž co nejvíce příjemná, využijte možnost manuálního nastavení jednotlivých pozic. Zvolit si můžete také délku masážního cyklu. Pod zády je umístěný vyhřívaný prvek, který je nastavený na maximální teplotu 48°C.