Legíny na cvičení – jsou opravdu jen na cvičení? Je přece tolik druhů legín, setkáváme jejich v ulicích – barevné, dlouhé, krátké, kraťasové, zvonové, ale i pánské … Legíny na jógu, legíny na posilování, legíny pod sukni, legíny všude kam se podíváte. Opravdu, legíny nejsou jen na cvičení.

Tak proč a pro koho?

Legíny na cvičení, kterou nejsou ve skutečnosti až tak moc na cvičení, jsou určeny pro všechny slečny a dámy, které se touží cítit pohodlně. Umožňují volnost pohybu a mají schopnost okamžitě se přizpůsobit své majitelce za každých okolností. Zda se rozhodnete jít na procházku do lesa nebo se rozhodnete vyvětrat vaše legíny na jógu, určitě nešlápnete vedle. Vždyť kdo by se nechtěl cítit v absolutním pohodlí, v materiálu, který se vám přizpůsobí jako druhá kůže, ve kterém můžete volně běhat, tančit, aniž jste pocítili, že na sobě něco máte?

Barevné variace – modná prohlídka na ulici i ve fitness centru

I přesto, že drží prvenství černé legíny i na cvičení a také na jógu a bohužel i na ulici, můžeme se setkat s množstvím legín svěžích barev – mátová, fialová, pudrově růžové, žlutá, bílá, zelená … Výběr barev je opravdu štědrý a kromě barevnosti našich oblíbených legín – parťáka do ulic, na cvičení i na jógu – můžeme se setkat is různými obrázkovými motivy, originálním potiskem a to vše ve všech velikostech. Při koupě legín nevadí, že se netrefíte o číslo, díky elastanu se vám dokonale přizpůsobí, takže vaše legíny na trénink či jógu to skutečně vydrží. Horkým trendem je nosit legíny s elegantním oblečením. Vezměte si ty nejbarevnější, nejkrásnější legíny které máte a zkombinujte to s černým tričkem a teniskami. Váš outfit bude stylem doslova dýchat aniž by si někdo všiml, co to máte.

Jak si vybrat?

Trh je přesycen možnostmi a barvami, vzory. Pestrobarevné kombinace na ulicích střídají decentní barvy – pudrová růžová střídá indické ornamenty či obrázky hvězd či motivy podzimu.

No ale jak si vybrat ty vaše? Například legíny na jógu – vyrábějí se z pružného, extrémně pevného legínového materiálu. Pokud jste jogínka tělem i duší, tento druh legín k vám neodmyslitelně patří. Ať jste již milovnicí barev, vzorů nebo klasické černé či šedé, určitě si z nabízených možností vyberete. Toužíte být královnou fitness centra? Dobře vám padnou legíny na cvičení, speciálně přizpůsobené. V čem jsou jiné? Narozdíl od ostatních jsou vybaveny zvýšeným pasem – předchází se tak náhlému sesmeknutí legín z boků, drží lépe tvar a hezčí tvarují postavu. V kombinaci s vhodnou sportovní podprsenkou určitě vytvoříte ideální kombinaci a originální variace, je to jen na vaší fantazii. Rovněž jsou například vybaveny reflexními pruhy – pro případ, že byste si rozhodli tvarovat tělo mimo fitness centra v přírodě po setmění či na běh.

Ať jste tedy vášnivou jogínka, nadšenkyně sportu nebo máte ráda své dokonalé pohodlí v jakémkoliv čase a období – veselé barevné legíny na jógu nebo legíny na cvičení, nebo legíny jen tak na ven se stanou vašimi věrnými a stylovými přítelkyněmi, s nimiž můžete okouzlit outfitem iv situacích , kde byste to nečekali.