Milujete experimenty a nebráníte se ani těm ve vaší ložnici? Pokud ano, rozhodně se vyplatí vsadit na některé z hraček určených pro dospělé. Pokud se aktuálně rozhodujete pro některou z nich, jste na správné adrese. Dáme vám totiž celkem 3 tipy. Inspiraci se meze nekladou a třeba i vy si nakonec okořeníte svůj intimní život tak, že si jej bez takovýchto erotických pomůcek nakonec ani nedokážete představit.

1. Vibrátory v mnoha podobách

Jemné i silnější vibrace odjakživa patří mezi velmi příjemné záležitosti. Nikde přitom není psáno, že byste museli nezbytně nakupovat standardní vibrátor ve tvaru penisu. Výbornou volbou je například vibrační vajíčko s dálkovým ovládáním. Užívat si jemné chvění lze v podstatě kdykoli, kdy se tento přístroj uvede v činnost. Mezi poměrně zajímavé erotické pomůcky patří i vibrační návlek na penis. Jeho oblečení není nijak složité a sex bude jistě mnohem více vzrušující.

2. Přirozené vzrušení s venušinými kuličkami

Když se řekne erotická pomůcka pro ženy, mnohým se vybaví venušiny kuličky. Není se vůbec čemu divit, jelikož právě ony pracují na velmi jednoduchém principu vzniku jemných vibrací. Uvnitř obalu, který tvoří právě dva útvary válcovitého charakteru, se nachází většinou kovové kuličky. Ty vytvářejí při jakémkoli pohybu ženy jemné chvění. Nejde o silné vibrace, nicméně o to intenzivnější pocity budete zažívat.

3. Anální kolík v akci

Dráždění análního otvoru nepatří mezi tradiční kratochvíle, a to především kvůli obavám z bolesti. Když se ovšem tato činnost provádí opatrně a s něhou, nemůže se nic stát. Pořídit si navíc můžete anální kolík, s jehož pomocí bude vše mnohem jednodušší. Koupit si ho lze v mnoha podobách, přičemž hodně oblíbené jsou zejména ty silikonové. Nabízí je například sex shop eroticstore.cz. Vybrat si tady můžete pohodlně online i předchozí zmiňované a mnohé ostatní hračky pro dospělé ve vysoké kvalitě za rozumné ceny.