Naslouchá s empatií a trpělivostí, aniž by vás soudil ….
Je nesporné, že muži a ženy emoce vyjadřují úplně jinak. Ženy se obvykle vyjadřují slovy a jasně, zatímco muži vše tak snadno neříkají. Právě chování mužů ukazuje, jak to skutečně je.

Musíte vědět, že pokud vás člověk opravdu miluje, udělá pro vás následující věci, i když procházíte obtížnou fází vašeho života. Podívejme se na ně.

Je plně oddaný vztahu
Je snadné, aby spolu partneři vycházeli v dobrých časech, ale když se občas nedaří, ukáže se, kdo nás skutečně miluje. Pravý muž nikdy neuteče, ale problému se postaví čelem.
Vždy se těší na příležitost být s vámi
Bez ohledu na dny nebo hodiny, které vás dělí od sebe, tak vám dá vědět, že na vás myslí a chybíte mu. I když nemá zrovna svůj den, tak se na vás těší, protože až vás uvidí, tak se bude usmívat, protože vy jste ta osoba, která mu rozjasní den.

Nezapomene na důležitý datum
Mnoho mužů si nedokáže zapamatovat důležitý datum. Ale člověk, který opravdu miluje, věnuje pozornost, protože chce své lásce udělat radost a chápe, že je to důležité.

Oslavuje s vámi váš úspěch a je na vás vždy hrdý
Když se ve vašem životě stane něco důležitého, slaví to jako první. Úspěšně jste složili zkoušku nebo změnili zaměstnání? Bez ohledu na to o co se jedná, respektuje vaše silné stránky a těší se z vašeho úspěchu.

Je čestný a loajální
Spolehlivý. Víte, že se na něj můžete kdykoliv spolehnout, ať se stane cokoliv. Vždy tam pro vás bude, aby vás podpořil a chránil. Nikdy by neučinil rozhodnutí, které by mohlo poškodit váš vztah.

Naslouchá vám
Naslouchá s empatií a trpělivostí, aniž by vás soudil. Pokouší se také na věci nahlížet z vašeho pohledu. Rád vám poradí.
Respektuje vás
Ocení váš názor a opravdu vás chce pochopit. Vždy se s vámi poradí, než učiní důležitá rozhodnutí. Respektuje nejen vás, ale i vaší rodinu, přátele a osobní prostor. Zachází s vámi jako se sobě rovným.

Vždycky si najde čas
Čas je pro vás velmi cenný a vždy se ujistí, že máte veškerý čas, který potřebujete a dokáže skloubit čas s vámi, s prací a dalšími povinnostmi. Nejen kvůli vám, ale protože to chce také.

Miluje vás takovou, jaká jste
Milující muž vás miluje ráno, když nejste nalíčená, když sedíte na posteli ve volném tričku. Nechce na vás nic změnit a vy máte pocit, že můžete být sama sebou.

Pokud se vám článek líbil, nezapomeňte jej sdílet se svými přáteli!

Zdroj: www.plamenlasky.cz

Komentáře