Přístroj BODYSTAT se liší od jednoduchých domácích analyzátorů v mnoha parametrech. Používají se kvalitní elektrody, je dodržována metodika vyšetření. Kvalitní přístroj i samotný měřič ve spojení s unikátním softwarem používajícím predikční rovnice pro určité skupiny obyvatelstva (muži, ženy, děti, aktivní sportovci, osoby nad 70 let) jsou zárukou toho, že BODYSTAT představuje ve všech parametrech absolutní špičku. Je používán na předních pracovištích největšími odborníky, např.:

  • Katedra antropometrie FTVS UK Praha
  • Centrum obezitologie 1. LF UK Praha
  • Endokrinologický ústav
  • IKEM Praha – Institut preventivního lékařství
  • LF MU Brno – Ústav preventivního lékařství
     

Pomocí BODYSTATU je možno sledovat přehledně průběh hubnutí. Přístroj je dobrou pomůckou pro sestavení jídelníčku. Pomůže zvolit stupeň a dávky pohybové aktivity. Nedílnou součástí práce s BODYSTATEM je ovšem i interpretace výsledků proškoleným odborníkem, což je v naší poradně samozřejmostí. BODYSTAT je v rukou zkušeného dietologa velmi účinná pomůcka, která umožňuje opravdu bezpečné a účinné hubnutí.

Kdy např. BODYSTAT pomůže?
Odhalí, když místo tuků ztrácíte svaly, což bývá často u lidí, kteří drží hladovky a nemají při hubnutí dostatek pohybu. Jiným příkladem může být situace, kdy na začátku hubnutí při správném pitném režimu zvětšíte procento celkové tělesné vody na úkor tuku. Váha ukazuje stále stejnou hmotnost, ale vše je v nejlepším pořádku, protože jste ve skutečnosti zhubli 4 kg čistého tuku a zároveň doplnili chybějící tekutiny. A nebo v kombinaci s vhodně zvoleným pohybem jste zhubli dokonce 6 kg tuku a naopak nabrali 2 kg svalové hmoty. A co když se po 3 měsících úspěšného hubnutí přestanete hýbat a začnete se zase přejídat? Nabíráte tuky, ztrácíte svaly a váha nic neodhalí – na rozdíl od BODYSTATU. Existuje samozřejmě mnoho dalších příkladů, které demonstrují přínos pravidelného měření na BODYSTATU.

Zajímá vás složení Vašeho těla? Zajímá Vás, jak máte rychlý metabolismus – kolik kilokalorií spalujete v klidu a kolik při pohybu? Přijďte k nám na měření na BODYSTATU. Ceník a přehled programů najdete na Programy a ceny.

Sdílet
Předchozí článekBioenergetika
Další článekCANDIDA ALBICANS

Komentáře