Vnitřní alchymieKaždý problém v životě lze vnímat jako stav, kdy naše energie neplyne přirozeně správným směrem, ale naopak stagnuje v určitém místě nebo se pohybuje chaoticky sem a tam, neschopná zklidnění a zaměření. Prvním krokem v procesu VNITŘNÍ ALCHYMIE je – stejně jako při ČTENÍ ČAKER – vytvoření bezpečného prostoru, ve kterém nic není odmítáno či odsuzováno. 

Pak následuje ujasnění tématu, popis stavu, který je právě teď a poté jeho přijetí a postupná změna.

Jak rychlá je ZMĚNA?

V některých případech je proces velmi rychlý a ke změně dochází už tím, že je energie spatřena, uznána a přijata.

V jiných případech naopak během jednoho sezení může dojít jen k dílčímu posunu žádoucím směrem a je nutné absolvovat vícero sezení.

V každém případě je to klient, který svým tempem nejprve do hloubky prozkoumává dané téma a vzorec energie, který se za ním skrývá, pomocí různých smyslů vnímá a popisuje stav energie v daném okamžiku a všechny její aspekty a poté kreativním způsobem zkoumá možnosti změny (jednotlivých aspektů) stávajícího stavu.

Vnitřní alchymie pracuje přímo s energií, která je skryta za osobními tématy člověka a může být účinným prostředkem změny problémů, které se dlouhou dobu zdály být neřešitelné.

Předpoklady

Předpokladem pro tento způsob práce na sobě je určitá nezbytná míra transformativní energie či minimální nutná úroveň vědomí, která zahrnuje:

  • ochotu převzít zodpovědnost za svůj život
  • ochotu přijmout to, co je bez posuzování a odmítání
  • schopnost určitého nadhledu či odstupu od svým témat
  • schopnost spojit se svými pocity a s tělem
  • užitečným pomocníkem mohou být různé formy meditace.

Možná v průběhu prvního sezení zjistíte, že je pro vás problematické spojit se se svými pocity a se svým tělem. Mnozí z nás žijí totiž převážnou část života v hlavě a toto spojení postupně ve větší či menší míře ztratili. Můžeme vám pro takový případ navrhnout metody a postupy, jak spojení s tělem a pocity znovu obnovit, ať už se jedná o techniky, které můžete praktikovat sami doma a nebo také v rámci sezení s námi (podle toho, čemu sami dáváte přednost). Jedná se o různá bioenergetická cvičení zaměřená na dech a práci s tělem, Oshovy meditace apod.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015