Je to neřest, se kterou chce spousta lidí přestat. Odér spáleného tabáku nevoní našemu okolí, nesvědčí však ani našim plicím. Už jste zkusili nesčetněkrát skončit? Nezabraly náplasti či jiné odvykací kůry? Netlačte na pilu, popotahujte dál. Jen zdravěji. Nabízí se elektronické cigarety.

Elektronická cigareta HQD

Víte, proč je těžké si odvyknout od kouření? Ono to není pouze o tom, že nám chutná ten tabák. Spousta lidí nevykoná všechny ranní potřeby, když si nedá cigaretku. Myslíme tím nejen ranní kafíčko, ale i vyprázdnění. S tím asi souhlasíte. Můžeme však jít dále. Kuřák, který má již návyk, tuto rutinu s cigaretou dělá pravidelně. Takže je zvyklý mít po pár minutách i hodinách v puse či ruce nějaký předmět. To převalování v ústech či držení cigaretky v ruce je také návyk, který by při odvykání najednou chyběl. V neposlední řadě na nás cigarety působí i psychicky. Spojujeme si s nimi i relax, takže když se třeba s někým pohádáme, jdeme to vydýchat s cigaretou. Abyste přestali kouřit klasické cigarety, nepomohou vám tabletky nebo náplasti, jež vám nenahradí mnohaleté zvyky. Elektronická cigareta HQD je ovšem skvělou alternativou kouření.

Jednorázové cigarety HQD.cz

Je jasné, že se s elektronickou cigaretou se nemusíte vzdát návyků. Spousta lidí uvítá, že elektronická cigareta je tolerovaná v kancelářích, autobusech, restauracích, obchodech a dalších uzavřených prostorech, kde se stále zpřísňují nařízení. Elektronické cigarety poskytují více požitků ve formě mnoha příchutí, od ovocných až po specifické sladké. Když jsme zmínili cigarety, které najdete na webu HQD.cz, tak ty obsahují až o 99 % méně škodlivin, vydrží asi 600 potahů a obsahují 18 mg/ml nikotinu. Jsou maximálně komfortní, nemusíte se starat o nabíjení či náplně, cigareta se spustí potažením a až bude skoro vyčerpaná, upozorní vás blikající dioda. Tyto cigarety jsou kvalitní, což potvrzuje certifikát o zdravotní nezávadnosti.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015