Měl jsem sice trochu problémy s předčasnou ejakulací a občasné vyrážky za žaludem, ale v Čechách vám obřízku na urologii neprovedou bez indikace, to znamená bez vážnějších zdravotních příčin (třeba zúžené předkožky). Musel jsem se tedy obrátit na soukromého lékaře, který sice zákrok provedl bez hrazení zdravotní pojišťovnou, ale k mé plné spokojenosti. Je to fakt báječný pocit, mít trvale obnažený žalud :o)

Operace byla provedena v celkové anestezii a není třeba se jí bát. Po několika dnech zvýšené péče o jizvičku po předkožce se ztratí pooperační otok a asi za 10 dní, kdy jsou odstraněny stehy lze již pomalu přejít k zpočátku raději citlivé pohlavní aktivitě. Po několika měsících se přecitlivělost žaludu příjemně zklidní a jizvička skoro ztratí.

Protože je celý žalud trvale obnažen, jeho citlivost se třením o oděv částečně zmírní a takříkajíc kultivuje, což je nejen velice příjemné, ale i se mi tím upravila předčasná ejakulace do normálu a občasné kožní vyrážky se zcela vytratily. I dřívější oděrky po vášnivější souloži jsou díky zpevnění a provzdušnění pokožky žaludu a jeho okolí ty tam.

Obavy z menšího prožitku obřezaných mužů při milování jsou myslím zcela liché a já spíše pozoruji opačný účinek. I když musím přiznat, že ve způsobu prožitku jsem jisté změny zaznamenal, nikoli však k horšímu. Jedná se spíše o to, že je při obřízce část citlivé vnitřní předkožky odstraněna, čímž se oblast příjemných prožitků přesouvá hlavně na žalud včetně jeho lemu a zbytek předkožky za ním, kterážto oblast se obřezáním a přerušením uzdičky dokonale odkryje sexuálnímu dráždění. Citlivé erotogení zóny na penisu se tedy určitě trochu změní a je třeba si na ně nějaký čas zvykat, ale nyní je vnímám jednoznačně lépe nejspíš také proto, že při ztopoření je kůže na penisu až po žalud rovnoměrně napnuta a ten může výrazněji vstoupit na scénu. Od té doby mám ze sexu nějak větší radost a vyloženě se na něj těším protože i orgasmus, který nyní přichází poněkud později, mi připadá skoro silnější a intenzívnější než před obřezáním.

Nezbývá než tento zákrok všem vřele doporučit a poděkovat jeho vynálezci 🙂

Hezký den a příjemný sex …

Jaromír Rychlík (30 let)

Vaše případné připomínky a dotazy rád zodpovím na adrese JRychlik@seznam.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015