21-Obří mořský pavouk
Základní téma: Dává schopnost čelit útokům, posiluje vlastní vůli a moc. Motivuje k překonání strachu a obtíží.

Popis esence: Esence posilující naši vlastní vůli a moc, jsme-li konfrontováni s lidmi, kteří mají tendence zaujímat dominantní postavení a zastrašovat nás. Tato esence posiluje naši vnitřní sílu postavit se lidem a situacím, které nás utlačují. Posiluje a motivuje k překonání strachu a obtíží.

22-Mořská linie
Základní téma: Pomáhá naladit se na krásu a plynoucí rytmus života.

Popis esence: Velmi krásná esence, která přináší otevírání našeho vědomí pravé kráse a plynoucímu rytmu života. Pozvedající, antidepresivní esence otevírající nás Božské kráse v přírodě a v nás samých.

23-Hvězdice trnová koruna
Základní téma
: Léčí hluboké strachy, především z minulých životů. Důležitá esence pro karmické léčení.

Popis esence: Hluboké léčení strachů, které podržujeme ve své bytosti, které nemůžeme snadno nahlédnout a poradit si s nimi.

24-Sépie obecná
Základní téma: Přináší možnost lepšího sladění se a harmonie ve vztahu, jeho prohloubení.

Popis esence: Pomocná esence pro vztahy — pomáhá vzájemnému naladění a umožňuje větší ponoření se do vztahu. Pomáhá překonat bloky a zdi, které nám zabraňují "jít hlouběji a plněji do Lásky". Zejména vhodná pro vztahy muže a ženy – otevírá uvolněnosti a harmonii.

25-Mořské jablko

Základní téma: Zlepšuje komunikaci a propojení se všemi úrovněmi života. Energie s jasným mentálním zaměřením. Čistí zmatek a uvádí v harmonii s celkem.

Popis esence: Esence pro věk New Age – působí jako vše propojující síť, pomáhá spojit se se všemi úrovněmi života a energie s jasným mentálním zaměřením.

Esence zakoupíte na www.aura-soma.cz.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015