horoskopÚplněk ve Vodnáři, který proběhl poslední červencový den, nám umožnil vstoupit do srpna s dobrou náladou, elánem a svobodnou myslí. Přátelská atmosféra, kterou s sebou Vodnář přináší, však nevydrží dlouho.

Celý měsíc totiž bude především ve znamení retrográdní Venuše, která v nás vyvolá touhu po samotě a askezi. Naše pozornost se bude obracet k vyšším rovinám bytí.

V srpnu (11. 8.) nás čeká přechod planety Jupiter ze znamení Lva do znamení Panny. Jupiter se bude ve znamení Panny zdržovat až do počátku září roku 2016, a změní tak v našich životech mnohá nastavení. Především bude mít vliv na naši touhu po čistotě, zušlechťování, sebenápravě a zdraví. V tomto období je možné očekávat změny k lepšímu ve farmaceutickém průmyslu, v našem pohledu na zdravou stravu, v ekologii i větší celospolečenský příklon k alternativní medicíně a prevenci.

Novoluní proběhne 14. 8. 2015 ve znamení Lva a bude mít vliv na naši plodnost, fyzickou i myšlenkovou. Skvělý čas na zplození potomka, ale i velkolepého díla. Konec měsíce bude ve znamení úplňku v Rybách – 29. 8. 2015. Budeme značně přecitlivělí, emoční a tento nenadálý nával emocí může ale způsobit zdravá rozhodnutí ohledně našich nefunkčních vztahů. Bohužel to však nebude bez bolesti. Ryby ukončí rázně náš svět iluzí.

V srpnu očekávejte touhu se bavit a vzdělávat…

Co si takhle vyrazit za námi na*** EZOLÉTO 2015 ***?

Pár zábavných pranostik na měsíc srpen:

Co červenec neuvaří, srpen nedopeče.

V srpnu, když půlnoční vítr věje, bez deště slunéčko hřeje.

Vavřinec ukazuje, jaký podzim nastupuje. (10. 8.)

Fouká-li na Bartoloměje z Moravy, vorej sedláče pomali, fouká-li na Bartoloměje vítr z Čech, pak si sedláčku s oráním pospěš! (24. 8.)

Beran

BERAN

Berani budou muset tento měsíc trochu zpomalit. Většina měsíce se ponese pod taktovkou silné energie, kterou budete toužit někam zamířit. Právě zde ovšem číhá hlavní nebezpečí.

 

Pokud nechcete narazit a dostávat se opakovaně do konfliktů, měli byste „ubrat plyn“. Rozhodně se vyplatí víc naslouchat druhým lidem a je také nejvyšší čas na to, abyste se naučili umění kompromisu.

 

I přes celkové zpomalení Berani na tom budou finančně docela dobře. Za jejich dřinu přijde naštěstí i sladká odměna.

Býk

 

BÝK

Máte za sebou všelijaké období, ale v srpnových dnech pocítíte alespoň harmonii ve vztazích. Pokud jste svobodný, je velká šance, že někoho zajímavého po 23. srpnu potkáte.

 

Ve společenském životě dosahujete svůj osobní vrchol. Mezi lidmi budete oblíbený a vyhledávaný společník. Finančně na tom nejste špatně, ale přesto je čas na přehodnocení financí.

 

V srpnu příliš neutrácejte, raději si vše dvakrát promyslete.

Blíženci

 

BLÍŽENCI

Máte za sebou krásný měsíc a i první polovina srpna bude probíhat v podobném duchu. Touha po expanzi, vzdělávání a dostatek energie patří k vašemu znamení.

 

 

Pouze v práci jsou věci komplikovanější než byste si přáli, ale nevadí, buďte v klidu a do ničeho se příliš nemíchejte.

 

Chcete-li si vyřešit nějaké nesrovnalosti ve svých vztazích, udělejte to po 11. srpnu, protože konec měsíce se začne bohužel trochu zadrhávat.

Rak

RAK

Vliv planet se posunul do spodní části vašeho znamení, což znamená, že bude od vás požadována větší zodpovědnost v práci.

 

Po 23. srpnu se vám pracovní nabídky jen pohrnou a vy se nevyhnete úspěchu ani, kdybyste chtěli. V práci vás čekají dramatické změny k lepšímu, ale je zapotřebí zachovat klid a chladnou hlavu.

 

Mars vám dodává pocit nezávislosti, ale bude lepší, když si ho necháte pro sebe a navenek zůstanete solidní a uvážliví.

 

Lev

 

LEV

Cítíte se být trochu unavení a žádná aktivita vás příliš neláká. Je to dobře, protože odpočinek je v letních dnech namístě. A navíc bude fajn si oddechnout, než se vše dá opět do pohybu.

 

To se stane po 23. srpnu, kdy vstoupíte prudce na svůj finanční vrchol. Bude se vám dařit vše, na co sáhnete a pokud se rozhodnete zasadit třeba i vidličku vyroste z ní koncem srpna zaručeně krásný vidličkovník!

 

Ve vztazích se vše taky pomalu uklidňuje a uvolňují se vám tak ruce k pěkným podzimním měsícům. Tentokrát však nevyhráváte kvůli svému šarmu, ale proto, že doopravdy něco umíte.

Panna

 

PANNA

Panny na tom jsou báječně a zdá se, že jim to vydrží i příští měsíc. Pociťujete silnou osobní nezávislost a věci se budou dít tak, jak si přejete. Svět se začne utvářet podle vašich představ.

 

V druhé polovině měsíce se však může začít stávat, že příliš ulpíte na detailech a ztratíte se v maličkostech. Možná vám to nebude vadit, ale jisté je, že vám to neprospívá.

 

Nechte si dobře poradit od nějakého velkorysejšího přítele, ať udržíte vše v rovnováze a nezastavíte zbytečně svůj posun. Přátel máte tento měsíc kolem sebe dost.

Váhy

 

VÁHY

Minulý měsíc se udály ve vašem životě dramatické finanční změny. Tento trend bude pokračovat i v srpnu. Vesmír vás vede k finanční svobodě. Doposud jste to bohužel brali za špatný konec, ale teď se situace otáčí.

 

Měli byste více riskovat, možná se přidat k novým, zajímavým nápadům v různých odvětvích. Je čas opustit vyjeté koleje! Buďte připraveni na to, že se úspěch nedostaví hned na první pokus, ale když to pak přijde, bude to stát za to.

 

V konečném důsledku svou snahu a zápal pro věc nebudete litovat.

 

 

Štír

 

ŠTÍR

Horoskop na srpen mluví o úbytku energie. Může se to u Štírů projevit i různými zdravotními komplikacemi. Zlepšete své stravovací návyky, dopřejte si více pohybu na čerstvém vzduchu a hlavně se snažte udržet své nitro v harmonii. Nenechte se unést negativními myšlenkami, či dokonce depresemi.

 

Koncem měsíce se vše vrátí do normálu a vám se uleví. Naštěstí v práci se vám bude dařit i nadále. Podaří se vám navázat užitečné obchodní kontakty, které později určitě zúročíte.

 

V partnerství si dejte pozor na přílišnou kritiku. Nikdo nemá rád, když se utápíte v maličkostech a z komára děláte velblouda.

Střelec

 

STŘELEC

Ambice a pracovní úspěch jsou na svém vrcholu už od června, kdy planety vstoupili Střelcům do příznivého postavení. Jste ještě produktivnější než jindy a v srpnu se vaše pracovitost zúročí.

 

Úspěch, který zažijete, je rozhodně zasloužený. Ústup planety Mars, vaší planety lásky, však bude mít za následek problémy v lásce. V srpnu je dobrý čas na přehodnocení vašich vztahů, ale kolem 8. srpna i na vytvoření nového.

 

Vypadá to však spíš jen na nějaký letní flirtík než na opravdovou lásku. Na tu si budete muset ještě chvilku počkat …

Kozoroh

 

KOZOROH

V srpnu mají Kozorozi víc zdraví, energie i vitality než ostatní znamení zvěrokruhu. Srpen pro ně tedy bude vcelku příznivý. Štěstí jim přeje především v lásce.

 

Dokáží tento měsíc velice dobře odhadnout, kdy je zapotřebí tlačit na pilu, a kdy je naopak nutné se naplnit trpělivostí a porozuměním. Jejich partneři to určitě ocení. Kozorohy čekají v srpnu rodinné oslavy a vše půjde jako po másle.

 

Konec měsíce jim však bohužel v práci trochu znepříjemní Černá Luna společně s Merkurem.

Vodnář

 

VODNÁŘ

Nemáte síly na rozdávání a tak se raději vyhněte veškerému stresu. V klidu si dobíjejte baterky a věnujte se zábavě, sportu a relaxaci. V práci budete v srpnu bohužel značně vytížení.

 

Žádné zvláštní finance vám to však nepřinese, tak vám nezbývá, než začít trochu šetřit. Nejnáročnější bude první a druhá srpnová dekáda, kde se můžete snadno dostat do konfliktů na různých společenských událostech.

 

Pokud se tomu chcete vyhnout, nezakládejte si tolik na vlastní důležitosti a svůj hněv držte raději na uzdě.

Ryby

 

RYBY

Tento měsíc byste se měli zaměřit na druhé lidí. Posledního půl roku se svět točil kolem vás a teď přišel čas se naučit podřídit se přáním jiných. Nebude vám to však příliš vadit a dokážete se udržet v romantické náladě. Vaše planeta lásky bude však v srpnu na ústupu.

 

S partnerem budete chtít každý různé věci a to povede ke konfliktům. Pamatujte si však, že v lásce třeba dělat kompromisy, a že i druzí mohou mít pravdu.

 

Nedělejte žádné unáhlené závěry a důležitá rozhodnutí nechte až na konec měsíce. Do ničeho se nežeňte, nechte věci dozrát přirozenou cestou.

 

Horoskop pro vás napsala Markéta, šamanka z Háje


 

V srpnu chystáme festival EZOLÉTO 2015 – Akce pro lidi, kteří milují život! Tak přijeďte… 

Ezoterické léto

Rádi bychom Vás pozvali na letní festival do nádherné přírody v Háji pod Jizerskými horami.

Kdy? 14. – 16. srpen 2015

Celý víkend a to už od pátečního poledne budou probíhat zajímavé přednášky, semináře a energetická cvičení.Budete moci odhalit svou budoucnost, přispět ke svému zdraví, dotknout se přírody, rozhýbat své tělo a poznat jeho potenciál, otevřít sexuální energii, odblokovat se při terapii či naplnit se vesmírnou silou při kvantovém léčení nebo zažít šamanské cestování či večerní magický rituál… A to vše na jednom místě!!!

více se dozvíte zde  *** EZOLÉTO 2015 ***

Komentáře