Bylinný čaj – pampeliška, bříza, řebříček… když jsou bylinky ve správné kombinaci, vznikne výborný čaj, který pročistí náš organismus, podpoří látkovou výměnu, trávení a nám tak usnadní snižování nadváhy a udržení získané štíhlé linie.

Zelený čaj – je to učiněný pramen zdraví. Dodává vitamíny, minerální látky i stopové prvky. Pomáhá při stresu, trávících potížích, pročišťuje organismus, urychluje metabolismus a napomáhá spalování tuků.

Rooibos – červený čaj má přirozeně nasládlou chuť, nemá téměř žádné kalorie a zbavuje nás chuti na sladké. Působí uklidňujícím způsobem na centrální nervový systém, čímž nám usnadňuje zvládnout celý proces diety bez podráždění.

PU-ERH – lidově nazýván „vrahem tuků“. Starobylá tradice čínské čajové kultury říká, že štíhlí se nemusí obávat ztráty váhy, protože PU-ERH likviduje pouze nadbytek tuku. Efekt, který vám zaručí již 1měsíční kúra, je dlouhodobý.

Psyllium – rozpustná vláknina, která se v Indii užívá již přes 2000 let. Slouží k očistě trávícího traktu a k redukci hmotnosti. Po smísení s tekutinou až 14x zvětší svůj objem, čímž vytváří pocit sytosti. Při svém bobtnání se zároveň mění v gel, který na sebe váže jedovaté splodiny, cholesterol a brání vstřebávání tuků. Šetrným způsobem podporuje přirozený proces vyprazdňování, nedráždí sliznice střev a není návykové.

Když ještě k pití čaje přidáte svižné procházky na čerstvém vzduchu, hubnutí vám nezatíží rozpočet a navíc strávíte příjemné chvíle při posezení se šálkem dobrého voňavého čaje.

Širokou nabídku čajů, ale i další zajímavé přípravky na hubnutí naleznete na internetové adrese www.vaseklouby.cz

Komentáře