S anděly jednoduše navažte kontakt jako s dobrými přáteli. Andělé nechtějí, abychom je vzývali a modlili se k nim. Anděly smíme a měli bychom prosit.


Je jedno, jakou formu zvolíte při navázání kontaktu s andělem. Můžete se pohodlně posadit nebo si lehnou, zavřít oči a vést s andělem vnitřní dialog, vnitřní rozhovor. S anděly můžete také hovořit například při úklidu, při žehlení, na procházce, v autě atd. Je jen na vás jakou formu komunikace s anděly zvolíte.

Mluvte s nimi jako s přáteli, jednoduše a nekomplikovaně. Ví dopředu, o čem s nimi chcete mluvit a o co je prosíte. Jsou totiž neustále s námi. Nepotřebujete žádný rituál na navázání kontaktu, i když to většině lidí kontakt usnadní. Můžete použít andělskou meditaci, vytáhnout si andělskou kartu, položit andělský kruh atd.

Nesmíte očekávat, že vám andělé splní každé přání. Pokud přání nesouvisí s vaším životním plánem, pak nejde splnit. Přesto vám andělé dají zřetelně najevo, že toto speciální přání vlastně k naplnění vašeho života není potřeba. Někdy lze však přání splnit v obměněné formě a pak udělají andělé všechno proto, aby jeho splnění začlenili do vašeho života.

Jak vnímat anděly?
Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět. Každý člověk je jiný a každý vnímá energii jinak.
Vyzkoušejte si to: Udělejte si pohodlí, zavřete oči a navažte kontakt s anděly. Poproste je, aby vám dali znamení. Většinou ucítíte lehký závan větru na obličeji. Může po vás přeběhnout mráz, naskočit vám husí kůže, můžete mít brnění, mravenčení nebo cítit teplo, můžete však také vidět barvy nebo dokonce postavy či slyšet zvuky. Pokud to zkoušíte poprvé, nezoufejte si, pokud nebudete úspěšní. Jsem si jistá, že se vám to časem podaří.
Při andělské meditaci jsou pak pocity intenzivnější a mnozí lidé prožívají láskyplné andělského objetí, které se neobejde bez slziček štěstí. Andělé vás milují bezpodmínečnou láskou a tu k vám také nepřetržitě vysílají.

Kteří andělé existují?
Anděly můžeme rozdělit na 3 základní skupiny: Anděly strážné, Anděly pomocníky a Archanděly. Do všech skupin patří nespočet andělů, z nichž každý má ve skupině své místo a svou úlohu. Andělé žijí v přesně definované andělské hierarchii, z nichž nad anděly stojí archandělé. Stále se učí a rozvíjí stejně tak jako my – lidé.

Anděl strážný
Andělé, kteří jsou nám nejblíže, jsou naši andělé strážní. Každý máme nejméně jednoho anděla strážného. Stojí při nás v dobrém i zlém a miluje nás bezpodmínečnou láskou. Nehodnotí, nesoudí nás a stojí za námi vždy – ať se chováme jakkoli. Mnohdy však jeho varování nevnímáme nebo přehlížíme, pak mu nezbývá nic jiného, než okolnostem, které nás potkávají, přihlížet. Kdykoli to však můžeme změnit a jeho pomoc vyhledat – stačí jen poprosit. Zkuste to a váš život se změní!

Autor: Jana Smolková 

 

Zdroj: FB


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015