Už jste o něm slyšeli, ale stále tápete, jak používat poprs? Nezoufejte. V následujícím článku vás seznámíme s důležitými fakty, které je dobré mít na paměti při užívání. Také se dozvíte, jaké se mohou objevit nežádoucí účinky. Po přečtení můžete být klidní a dosyta si užít slastných chvil, které vám toto afrodiziakum zaručí!

Na co si dát při používání poppers pozor?

Kvalitní produkt pochází z Velké Británie či z Nizozemí, kde se hojně vyrábí. Je zcela legální a k dostání také u internetových prodejců. Běžně se pro své obsahující látky užívá k čištění kůže, ale také je znám pro své účinky sexuálního povzbuzení.

Aplikace se provádí dvěma způsoby. Buď můžete nechat lahvičku několik vteřin otevřenou v pokoji, kde se chystáte mít sexuální styk, a posléze ji pevně uzavřít. Nebo můžete obsah přímo inhalovat – nadechnete se přímo z lahvičky a opět uzavřete. V druhé variantě dochází k nástupu požadovaných účinků téměř ihned.

Rizikové skupiny

Toto afrodiziakum se skládá ze syntetických látek, které můžou mít neblahý vliv na určité rizikové skupiny. Lidé trpící následujícími poruchami by se měli jeho užití raději vyhnout:

  • nízký krevní tlak
  • časté migrény
  • oslabený imunitní systém
  • chudokrevnost
  • lidé, kteří v minulosti prodělali mozkovou příhodu

Užívat by jej neměli ani těhotné ženy, pro které je naprosto nevhodný.

Zabraňte kontaktu s lidskou kůží

Těkavé látky v přípravku mohou způsobit nepříjemnou reakci při potřísnění pokožky. Způsobuje vyrážku či jinou kožní alergickou reakci. Také byste jej neměli užívat orálně – roztok je toxický a je potřeba okamžitě vyvolat zvracení a přivolat lékařskou pomoc.

Nežádoucí účinky

Vyhněte se užívání opiátů či jiných návykových látek. V kombinaci s přípravkem dochází k okamžitému snížení krevního tlaku a zvýšení tepu. Avšak můžete je vyzkoušet v kombinaci s dalšími afrodiziaky – podívejte se na koření, která zvyšují libido.

Při užití se může objevit útlum v podobě malátnosti a otupení. Avšak do značné míry to patří k pozitivním účinkům, které vám umožní prožívat sexuální chvíle mnohem intenzivněji.

Neměli byste jej užívat dlouhodobě. Dochází k poškození sliznice nosu a také může uškodit vašim plicím.

Některé studie také hovoří o neblahém vlivu na imunitní systém. Ten může být ještě několik dní vlivem látek oslabený.

Je známo, že poppers ovlivňuje úsudek. Proto jestli se chystáte ke styku, měli byste si kondom nasadit ještě před samotným použitím afrodiziaka.

Negativa vyvažují pozitiva

Pokud nejste rizikovou osobou, můžete se těšit i pozitivním účinkům, které přináší. Přípravek vás uvede do euforie a přivodí pocity štěstí. Dojde k lepšímu prokrvení a zvýšení cirkulace krve, která vás doslova napumpuje. Také se můžete těšit větší sexuální touze, jež se může projevit příjemnými pocity tepla v pánevní oblasti genitálu.

Pro lepší efekt užijte přípravek těsně před vyvrcholením. Dle tvrzení uživatelů tak bude orgasmus ještě intenzivnější! Avšak buďte opatrní, abyste si jej nevylili na tělo.

Podívejte se, jak a proč na lidské tělo působí afrodiziaka. Zmiňují také další stimulant, který působí slast a vzrušení, ačkoli je potřeba být při užití opatrný.

Nyní již víte, že se není čeho obávat. Nežádoucí účinky jsou pouze dočasné, a navíc je vyváží slastné chvíle, které vám toto afrodiziakum přinese. Máte již s tímto přípravkem zkušenost? Podělte se o ni a napište nám!

loading...

Komentáře