Pekna fotka si povidam, co tam o sobe pises vic.. dost me sokovalo, kolik toho mame spolecneho.
Je mi 21, take jsem rak a da se rict tuplovany.. se vsim vsudy. Zajima me psychologie, filozofie, ctu nekolik hodin denne, cvicim jogu a porad se snazim vzdelavat.
Nejvetsi problem mi dela asi rozhodovani, jakou si vybrat VS, abych toho pak nelitovala, vzhledem k tomu co v budoucnu bych chtela delat. Pri te prilezitosti jsem se te chtela zeptat na skolu, co studujes ty.
Jestli bys mi napsala sturcne, jak to tam funguje a co presne probirate.
Dava ti to neco vic, nebo se jen musis biflovat skripta? Jako obor klasicke psychologie, kde jsem si prohlizela predmety, ten me moc nezaujal.. snad poradis vic. Jsem momentalne v Londyne a projizdim si university tady. Sice si taky rikam, ze bych se vratila do Prahy a studovala tam. Prece jen v cestine tomu mohu snaze porozumet 😉

Snad si najdes chvilku mi odpovedet
Opatruj se,

pa Laura
ODPOVĚĎ


Ahoj Lauro, děkuji ti za Tvůj email.
Těší mě, že tě moje stránka oslovila, podle toho co píšeš máš spoustu zájmů, které tě ve Tvém životě určitě obohatí. Co se týká školy, kterou studuji myslím, že je moc dobrá.
Protože bydlím v Brně, dělám jí dalkově a jeden víkend v měsíci dojíždín na přednášky do Prahy. Studium trvá tři roky a je ukončeno diplomem. Kromě teoretické části škola nabízí i různé semináře kde je praktická výuka a řeší se modelové situace, které můžou nastat mezi terapeutem a klientem, přednášející jsou profesoři z vysoké školy, ale i různí odborníci a doktoři např. z psychiatrických léčeben.
Každý směr má doporučenou literaturu, ze které se každý připravuje na zápočet (1.ročník) nebo zkoušku (2.ročník), diplomová práce ukončuje 3.ročník, nejlepší bude, když se podíváš na jejich stránky www.viap.cz, tam najdeš všechno potřebné a uvidíš jestli je to podle Tvých představ.
Doufám, že ti moje odpověd stačí, přeju hodně štěstí
Dita.

Komentáře