ARNOŠT
– vibrace pracovitosti, lásky a obětavosti. Nutnost starat se o druhé, i když nechce. Z této vibrace není úniku. Není špatná, ale pokud je s příjmením neharmonická, nedoporučuji dávat dětem. Vládne obrácená Venuše, zády k Arnoštovi.

ARTUR
– pro toto jméno platí totéž co pro Arnošta. Obrácená Venuše. Práce pro druhé, citovost. Naději přináší dobré datum narození.

AUGUSTÝN
– jméno se silnou karmickou zátěží, 2 x 7 + 29 tvoří karmický trojúhelník. Z tohoto údělu už nepomůže ani dobré příjmení či datum narození. Pokud jste dítěti
toto jméno dali, doporučuji změnu. Vládne dvojitý Saturn a obrácené Slunce.

BARBORA
– láskyplná práce pro druhé, vnitřní napětí, touha po individualitě, ale opětovné sklouzávání do povinností. I když se dítěti říká Báro, což je vibrace čísla 13, a touhu po vrcholu a změnách tato zdrobnělina umocňuje, přesto se řítí do koloběhu povinností a práce. Vhodná znamení: Ryba, Rak. V jiném znamení Barbora více trpí. Obrácená Venuše.

BARTOLOMĚJ
– komunikativní jméno, důvěřivé k přátelům, obětavé, bohužel skrývá často zklamání i zradu z vnějšího okolí. Teprve po určitých zkušenostech se Bartoloměj postaví k životu čelem. Z vnitřního světa přicházejí potíže citového rázu. Občas odejde k psychologovi nebo do restaurace, aby se vnitřní tlak vyrovnal.
Vhodné pouze pro Lva, ten si pořádek dokáže udělat. Beran či Býk budou agresivní. Vládne nejvíc Měsíc a Mars.

Z knihy: Jméno je váš osud – Camila Karolinss – OTTOVO NAKLADATELSATVÍ Praha

Komentáře