Před časem se mi dostala do ruky velice zajímavá knížka, kde se lze stručně dozvědět, jaké jméno dát např. svému potomkovi, nebo jakou energii a životní překážky nese právě vaše jméno. Chtěla bych se s vámi o tyto informace podělit, a tak budeme přinášet jednotlivá pokračování, vždy po písmenech , jako v abecedě. Přestavíme vám vždy pět jmen, na které si posvítíme podrobněji. A zde jsou první:

ADAM
– individualista, osobnost, první muž. Potíže zvládat svoje emoce a ego. V životě dosáhne všech svých cílů, pokud se naučí naslouchat druhým. Jméno vhodné pro Ryby a Váhy. U Lva, Kozoroha a Berana by způsobovalo problémy. Vládne Slunce.


ADÉLA
– živelná a proměnlivá energie plná citu, něhy i zášti. Dobrodružka, učenlivá, inteligentní, zároveň velmi živočišná. Její náklonnost se rovná smršti El Niňo. Doporučuji se věnovat právům nebo herectví. Vibrace nabádá ke zklidnění a mírnosti. Štěstí přináší Jupiter. Slunce a Merkur jsou vládnoucí planety.

ADOLF
– jméno podléhající emocím, individualista lpící na rodině, přátelích. K úspěchům vždy potřebuje druhé. Při velkém povzbuzování je schopen občas až enormních úspěchů. Vhodné ke znamení Raka a Ryb. Nebezpečné ve všech rohatých znameních. Někdy popudlivý a diktátorský. Vládne obrácený měsíc a Slunce.

ADRIANA
– bojovnice, za kterou stojí marsovské odhodlání poprat se s životem. Touha vítězit je jí vlastní. Adriana je pllná invencí a nápadů. Dle data narození může být i velká sportovkyně. Jen od ní neočekávejte velké ohledy., pokud jde o její cíl. Vhodná jsou všechna znamení. Slunce a Mars jsou její planety.

AGÁTA
– k cílům se dostává přes překážky, je tvůrčí, přátelská a ohleduplná. Ale život jí občas hází klacky pod nohy. Za přátele si vybírá osobnosti, ty silnější. Vhodné ve znamení Berana, Kozoroha, Štíra. V těchto znameních má sílu přetavit 12 na 3. Vládne jí Slunce a Měsíc.

Iva Hédlová z knihy: Jméno je váš osud autorky Camily Karolinss, Ottovo nakladatelství Praha

Zdroj: www.zdravi4u.cz