Je libo lahodnou kávu během pracovní přestávky či přímo během zaměstnání, pakliže vám to šéfové umožňují? Pak se rozhodně vyplatí investovat do kvalitního přístroje, díky němuž si budete moci dopřát několik druhů nápoje, a to bez složitých úkonů.

Proč se právě JURA uplatní ve vaší kanceláři?

Ke špičce ve svém oboru rozhodně patří jakýkoliv kávovar JURA. Pod touto švýcarskou značkou se dnes prodávají kávovary doslova po celém světě. Jednou z dominant jsou kávovary, které se přímo hodí do kanceláří a administrativních místností, kde pracují desítky lidí. Běžný malý kávovar totiž nedokáže uspokojit více osob rychle a po celý den, je tedy zapotřebí zvolit dostatečně výkonný přístroj.

Jaké varianty kávovarů si lze objednat?

JURA nabízí hned několik produktů, jež ve vaší kanceláři bezesporu oceníte vy i vaši kolegové, kteří jsou rovněž na kávové nápoje vysazení. První volbou se může stát třeba kávovar JURA E8. Jde o ideální kombinaci malého, avšak výkonného přístroje. Byl vyvinut zejména pro menší firmy a kanceláře se zátěží zhruba 30 káv denně. Je-li spotřeba ve vaší kanceláři přeci jen vyšší, zvolte JURA X6. Tento model umí bez problémů vytvořit až 200 káv denně, přičemž záleží jen na vaší volbě, zda si dopřejete klasické espresso či některý z dalších 16 druhů nápojů. Zlatou střední cestou je pak kávovar JURA WE8, jenž hravě zvládne zátěž kolem 50 káv denně.

Dlouhá záruční lhůta a garance spolehlivosti

Každý kávovar JURA je nejen výkonný a snadno ovladatelný, ale má také precizně vyřešený design, takže perfektně zapadne do moderních kancelářských prostor. Jistě vás při nákupu u oficiálního dodavatele potěší prodloužená záruční lhůta, která se může proměnit v záruku na tisíce vytvořených káv, což značí, že výrobce garantuje maximální spolehlivost svých modelů. Kromě kávy umějí vybrané varianty JURA připravit i další nápoje včetně čaje. Na své si tak přijdou nejen ortodoxní milovníci kávy.

Komentáře