Marně si lámete hlavu nad tím, jakým dárkem pro paní učitelku potěšit třídní učitelku na konci školního roku? Poděkujte učitelce za celoroční trpělivost a snahu naučit žáky vše potřebné originální dárek. Vybrat jej můžete společně s ostatními rodiči na internetovém portále Firmy na zážitky.

Pivní lázně jako dárek pro učitelku

Dárky od Firmy na zážitky řeknou mnohem víc než pouhá slova. Spolehnout se můžete na to, že třídní učitelce takový dárek udělá obrovskou radost. Zatímco ve vedlejší třídě se bude učitelský stůl hemžit nejrůznějšími bonboniérami, porcelánovými figurkami či voňavými kytkami, vy získáte s Firmou na zážitky jistotu, že vzpomínky na jedinečné vzpomínky jen tak z mysli třídní učitelky vašich dětí nezmizí. Poukázka na pivní lázně pro dva se může stát milým poděkováním za společné celoroční snažení. K tomu, aby si učitelka vychutnala jedinečnou lázeňskou proceduru, nemusí být zrovna vášnivá milovnice piva. Pivo se může pochlubit nejen svou specificky nahořklou chutí, ale také svými regeneračními vlastnostmi. Pivní lázně totiž prokazatelně zlepšují obranyschopnost těla a přispívají k regeneraci celého lidského organismu. Paní učitelka se může těšit na čtyřiceti minutovou koupel ve speciálním pivě i dvaceti minutovou relaxaci a patnácti minutovou masáž.

Univerzální dárkové poukazy jako dárek

Netroufáte si sami vybrat dárek pro paní učitelku? Nevadí. Univerzální dárkové poukazy od společnosti Firma na zážitky koupené zde www.firmanazazitky.cz/univerzalni-poukazy umožní obdarované učitelce sama si zvolit takový zážitek, který pro ni bude nezapomenutelným zážitkem. Součástí univerzálního poukazu je například nespočet gurmánských zážitků, tandemový skok z letadla, procházka s gepardem nebo flyboard a mnohé další.

Komentáře