Možná si říkáte, že léto je teprve u konce a do zimy zbývá ještě dlouhá doba, nenechte se však zmýlit. Začněte s přípravou na zimní sezónu už teď. Zaměřte se na kvalitní sportovní vybavení, padnoucí oblečení a také bezpečnostní doplňky. Víte, co vám zpříjemní zimní sporty?

Oblečení na lyže

Letní prázdniny končí a vy jste se sotva vrátili z letní dovolené a už začínáte vybírat zimní dovolenou? Právě teď je ideální doba pořídit si sportovní oblečení na lyže. Zvolte osvědčenou kombinaci zimní bundy a lyžařských kalhot. Na svahu bude praktickým i designovým kouskem také lyžařská kombinéza.

Bezpečnostní doplňky

Ať už se chystáte v zimě na hory u nás nebo v zahraničí nepodceňujte také bezpečnostní doplňky. Mezi naprostý „must have“ patří lyžařská helma. K dalším lyžařským doplňkům, které slouží pro vaši bezpečnost patří bederní pás a chránič páteře. Nezapomínejte ani na rukavice, čepici a šálu, případně nákrčník.

Moderní design

U sportovního zimního oblečení na lyže nemusíte myslet jen na praktickou stránku, ale také na moderní design. I na svahu můžete vypadat skvěle. Kombinujte k sobě kontrastní barvy, nebojte se například bílé lyžařské bundy a černých lyžařských kalhot, dávno jsou pryč doby, kdy se oblékalo do jednoho odstínu tak, aby vše ladilo v jedné barvě.

Sportovní vybavení

Pozornost věnujte i koupi nového sportovního vybavení. Pokud vás tlačí lyžáky nebo jsou pro vás jakkoliv nepohodlné, pořiďte si nové. Přece jen v nich trávíte poměrně velkou část dne na svahu. Investujte také do nových a moderních lyží. Vyberte si obřačky, slalomky nebo klasické sjezdové lyže.

Tipy na dárky

Lyžařské vybavení, stejně jako oblečení na lyže mohou být skvělým dárkem. Pokud vás čeká zimní dovolená po Novém roce, nadělte je svým blízkým pod stromeček. Věřte, že u sportovního oblečení na lyže bude mít i tento měkký dárek úspěch. Milovníky zimních sportů tímto typem překvapení rozhodně potěšíte.