Nejde zde o sex, přesto jistá forma uspokojení to je. Vyzkoušeli jste už někdy erotické masáže? Vyplaví vám endorfiny a poskytnou nekončící slast.

Jak probíhá erotická masáž?

Předně nejde o nevěru, z tohoto důvodu se erotické masáže někteří bojí. Jde o formu masáže, která způsobí uvolnění jinými prostředky, má odlišný efekt. Naše svaly relaxují při klasické masáži, mysl se uvolní při meditaci, erotická masáž zase způsobí uvolnění jiných smyslů. Je to přirozené a není se za co stydět. Udělat první krok je nejtěžší, ovšem není se čeho obávat. Je to služba jako každá jiná. Diskrétní dívky vědí, jak s klientem pracovat, proto není třeba se něčeho obávat.

Masáž penisu i masáž tělo na tělo

Masáží z hlediska erotiky může být mnoho. Možná si říkáte, že si to můžete dopřát doma s partnerkou, profesionálka má ovšem nejspíš více zkušeností a ukáže vám nové obzory. Co takhle masáž tělo na tělo? Kráska je nahá a dotýká se vás více částmi těla. Oblažuje vaše svaly a zbytek těla nádhernými prsy, kdy ucítíte, jak její tvrdé bradavky krouží po vašem těle, což jen umocňuje požitek z celé péče. Pak je tu masáž penisu. V této fázi se stimuluje vaše nejsilnější erotogenní zóna. Erotická masáž se provádí za pomoci teplého olejíčku. Je to velmi příjemné, když ruce nahé dívky projíždí po vaší chloubě vlhkýma rukama. Masérka vás bude oblažovat do samotného vyvrcholení, někdy se tato služba provádí v poloze 69. Počet vyvrcholení přitom není nijak omezen. A co masáž prostaty? Ta je jednou z nejdůležitějších žláz v mužském těle, často je brána jako mužský bod G. Při intenzivní masáži tak může dojít k orgasmu, a to i bez stimulace penisu. Masáž prostaty má navíc velmi pozitivní vliv na celkovou funkci pohlavních orgánů mužů. Tato masáž se z hygienických důvodů provádí s lubrikovanou, jemnou latexovou rukavičkou. Vše je příjemné a nevšedně vzrušující.

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015